Instagram ünlüler

Merve Aydın İddiaları Instagram Hesabından Yanıtladı

Son günlerin en çok konuşulan yarışmalarından biri Survıvor All – Star oldu. Televizyon tarihine damga vuran reyting rekorları ile büyük başarı yakalayan yarışma final yapmasına rağmen de konuşulmaya devam ediyor. Yarışmadan sonra konuşulan konulardan biri de final ikilisine kadar kalmayı başarmış olan Merve Aydın oldu. Yarışma sonrasında başarılı ismin konuşulmasının nedeni ise ne finale çıkması ne de son basamakta babasının konuşmaları. Milli sporcumuzun bu sefer konuşulma nedeni adada Anıl ile aralarında çıkan aşk dedikoduları. Aslında ilk olarak bu dedikodular Ahmet Dursun ile Merve Aydın arasında çıkmıştı. Ahmet’in adaya sağlık sorunları nedeniyle veda etmesi ve elenme sırasında Merve Aydın ile geçen konuşmalar ikili arasında ki iddiaların ortaya çıkma nedeni olmuştu.

İstanbul’a döner dönmez bu iddiaları açıklamaları ile yalanlaya eski futbolcu gerçeği ortaya koymuştu. Bu aşamadan sonra ise Anıl ile yakınlaşmaya başlayan Merve Aydın için bu kez Anıl iddiaları ortaya atıldı. Yarışmadan sonra bu konu hakkında açıklama yapan Merve Aydın Instagram üzerinden beraber çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak “Biri abim diğeri kardeşim, candan öte canlarım iyi ki varsınız iyi ki tanımışım çok seviyorum sizi” ifadeleri kullandı. Bu açıklamadan sonra ise milli atlet hakkında çıkan iddiaları yalanlamış oldu. Takipçileri de bu konuda Merve Aydın’a birçok mesaj göndererek destek oldu.

Merve Aydın İddiaları Instagram Hesabından Yanıtladı
4.5 (90.17%) 118 votes

Bir önceki yazımız olan İbrahim Tatlıses Mutu Kaya’yı Ziyaret Etti başlıklı makalemizde İbrahim Tatlıses, İbrahim Tatlıses Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Selma Ergeç Ve Meryem Uzerli’den Beklenmedik Instagram Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir