Merve Boluğur Instagram

Merve Boluğur’a Beklenmedik Tepki

Instagram kullanımı hızla artarken artık insanlar kendileri ile ilgili daha sık paylaşımlar yapmaya da başladı. Özellikle son dönemde ünlü isimler arasında yaygınlaşmaya başlayan bu furyaya göre birçok isim yeni giydikleri elbiseleri ya da yaptıkları makyajları ya da yeni stillerini Instagram paylaşımları ile değerlendirmeye başladı. Son zamanlarda sıkça rastladığımız bu görüntülere her geçen gün bir yenisi de ekleniyor. Ülkemizde de hızlı bir şekilde yayılmaya başlayan furya özellikle ünlü oyuncuların çok sık başvurdukları bir yöntem haline geldi. İşte bu durumun son örneği de ünlü oyuncu Merve Boluğur oldu.

Ünlü oyuncu yaptığı paylaşımda çekimler için hazırlanmış halini paylaştı. Saçlarını geriye atan ve yüzünü ön plana çıkaran ünlü oyuncu bu paylaşımıyla büyük tepkiler oldu. Kaşlarının fotoğrafta oldukça kalın gözükmesi takipçilerin eleştirilerinin hedefi olmasına neden olurken ünlü ismin makyajı da oldukça eleştirildi. Tüm bu gelen yorumlardan sonra ise Merve Boluğur paylaşımını kaldırmadı veya her hangi bir açıklama yapmadı. Bu eleştirilerden sonra Merve Boluğur radikal bir karar alır tarzını değiştirir mi bilinmez ama ünlü ismin sosyal medyada epey bir konu olduğunu söylemek doğru olur. Zira yeni tarzını ünlü ismin hayranları bile eleştiri yağmuruna tuttu.

Merve Boluğur’a Beklenmedik Tepki
4.4 (87.74%) 31 votes

Bir önceki yazımız olan PepsiCo Instagram Staj Yarışması Sonuçlandı başlıklı makalemizde Instagram yarışmalar, PepsiCo ve PepsiCo Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sarah Stage Doğum Sonrası Fotoğrafları İle Dikkat Çekmeye Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Merve Boluğur’a Beklenmedik Tepki” üzerine bir düşünce

  1. Ayse

    Merhaba, stalk hesabım üzerimden stalk ettiğim bir kişinin benim gerçek hesabımı instagramda takip etmediğinden eminim. Ben onu stalk hesabımdan takip ediyorum. KEşfet bölümünde gerçek hesabımı arattığımda bu kişi için “… seni takip ediyor” yazıyor. Bunun sebebi onun da beni takip etmediği halde stalk etmesi olabilir mi? Teşekkürler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir