Merve Boluğur Instagram Paylaşımına Beklenmedik Tepki

Merve Boluğur Instagram Paylaşımına Beklenmedik Tepki

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram kullanımı hızla artarken artık insanlar kendileri ile ilgili daha sık paylaşımlar yapmaya da başladı. Merve Boluğur gibi bir çok ünlü isim arasında arasında yaygınlaşmaya başlayan bu furyaya göre birçok isim yeni giydikleri elbiseleri ya da yaptıkları makyajları ya da yeni stillerini Instagram paylaşımları ile değerlendirmeye başladı. Son zamanlarda sıkça rastladığımız bu görüntülere her geçen gün bir yenisi de ekleniyor. Ülkemizde de hızlı bir şekilde yayılmaya başlayan furya özellikle ünlü oyuncuların çok sık başvurdukları bir yöntem haline geldi. İşte bu durumun son örneği de ünlü oyuncu Merve Boluğur oldu.

Ünlü oyuncu yaptığı paylaşımda çekimler için hazırlanmış halini paylaştı. Saçlarını geriye atan ve yüzünü ön plana çıkaran ünlü oyuncu bu paylaşımıyla büyük tepkiler oldu. Kaşlarının fotoğrafta oldukça kalın gözükmesi takipçilerin eleştirilerinin hedefi olmasına neden olurken ünlü ismin makyajı da oldukça eleştirildi. Tüm bu gelen yorumlardan sonra ise Merve Boluğur paylaşımını kaldırmadı veya her hangi bir açıklama yapmadı. Bu eleştirilerden sonra Merve Boluğur radikal bir karar alır tarzını değiştirir mi bilinmez ama ünlü ismin sosyal medyada epey bir konu olduğunu söylemek doğru olur. Zira yeni tarzını ünlü ismin hayranları bile eleştiri yağmuruna tuttu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Merve Boluğur Instagram Paylaşımına Beklenmedik Tepki
4.4 (87.74%) 31 vote[s]

  1. Ayse

    Merhaba, stalk hesabım üzerimden stalk ettiğim bir kişinin benim gerçek hesabımı instagramda takip etmediğinden eminim. Ben onu stalk hesabımdan takip ediyorum. KEşfet bölümünde gerçek hesabımı arattığımda bu kişi için “… seni takip ediyor” yazıyor. Bunun sebebi onun da beni takip etmediği halde stalk etmesi olabilir mi? Teşekkürler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir