Instagram ünlüler

Merve Oflaz Geri Döndü

Reyting sıralamalarında yayınlandığı her gün ilk sıraya yerleşen Survıvor All – Star tüm hızı ile devam ediyor. Yarışmacılar kadar yarışları ve Acun Ilıcalı’nın sunumuyla da çok konuşulan yarışmada en çok merak edilen bir diğer konu ise gruplaşmalar oluyor. Yarışmanın ilk anından beri başlayan gruplaşmalar özellikle ünlüler adasında büyük dikkat çekmeye başlamış ve sosyal medya da çok fazla bu konuda tartışmalar başlatılmıştı. Netice de ise dokunulmazlık oyununu geçen hafta kaybeden ünlüler iki gruba ayrılmış ve Merve Oflaz elenmişti. Daha önce Survıvor şampiyonu olan ismin elenmesi büyük yankı bulurken Merve ise hemen modern hayata alıştı.

Dönüş için hazırlıklara başlayan Merve telefonuna kavuşur kavuşmaz ise Dominik’de fotoğraflar çekmeye başladı. Eve döner dönmez Instagram hesabından bu fotoğrafları paylaşan ünlü isim büyük beğeni almayı da başardı. Oldukça beğenilen paylaşımlarına sürekli yenisini ekleyen isim ne kadar kolay modern yaşama geri döndüğünü de göstermiş oldu. Bununla beraber Survıvor’dan sonra paylaşımlar yapmaya başlayan Merve Oflaz’a Instagram üzerinden birçok Survıvor sorusu da gönderilmeye başlandı. Gönderilen bu mesajlara henüz net cevaplar vermeyen ismin Survıvor hakkında verdiği detaylar ise birçok kişi tarafından takip ediliyor. Merve ise ada ile ilgili paylaşımlar yapmaya da devam ediyor.

Merve Oflaz Geri Döndü
4.5 (90.19%) 214 votes

Bir önceki yazımız olan Danimarkalı Siyasetçi Nikita Klaestrup Verdiği Pozlar İl Gündem Oldu başlıklı makalemizde Danimarka siyaseti, Instagram ünlüler ve Nikita Klaestrup hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook’a Artık Gizlenerek Giriş Yapılıyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir