Instagram ünlüler

Meryem Uzerli Hız Kesmiyor

Yaşadığı olaylardan sonra memleketi Almanya’ya dönen Meryem Uzerli sonunda ülkemize geri döndü. Ara ara gidip gelmeye devam eden ünlü ismin artık bebeği ile birlikte Türkiye’de kalacağı da kesinleşmiş oldu. Meryem Uzerli’nin Türkiye’ye dönmesi ile birlikte hakkında yeni haberlerin çıkması bir oldu. Daha yeni ülkeye gelmesine rağmen Meryem Uzerli hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı. İlk olarak magazinciler tarafından Ozan Güven ile görüntülenen Meryem Uzerli hemen harekete geçmişti. Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan güzel oyuncu aşklarını saklamayacaklarını ve ilişkilerinin olduğunu doğruladı.

Bu tarz bir paylaşım yapan ve Ozan Güven ile birlikte fotoğrafını da hesabına ekleyen güzel oyuncuya bu paylaşımından sonra mesaj yapmaya başladı. Oldukça eleştiriler Meryem Uzerli’nin ayran gönüllü olduğu ve sürekli sevgili değiştirdiği yönünde mesajlar gelmeye başladı. Tüm bu mesajların yanında ünlü isme destek mesajları da yer aldı. Instagram üzerinden ilişki yaşadığını açıklayan güzel oyuncu ise gelen tepkiler için her hangi bir açıklama ya da paylaşım yapmadı. Gayet mutlu olduğunu dile getiren Meryem Uzerli, Ozan Güven ile birbirleri sevdiklerini ve bundan sonra beraber olacaklarını belirtmeyi de ihmal etmedi. Bu birlikteliğin evlilik yolunu açıp açmayacağı ise merak edilmeye başlandı.

Meryem Uzerli Hız Kesmiyor
4.5 (90.52%) 251 votes

Bir önceki yazımız olan En Çok Beğenilen Instagram Fotoğrafları Belirlendi başlıklı makalemizde Instagram 2014, Instagram en sevilen resimler ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir