Meryem Uzerli Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı

Meryem Uzerli Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı

instagram takipçi satın al instatakipci

Türkiye’nin ilk olarak “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile tanıdığı Alman asıllı oyuncu Meryem Uzerli şimdilerde her ne kadar yeni bir projede yer almasa da oldukça çok tanınıyor. Yaşadığı sorunlardan dolayı çalışma hayatına uzun bir süre ara veren ünlü isim. Yeni projelerini büyük bir hevesle bekleyen hayranları ise şimdilik Meryem Uzerli’nin sosyal medya paylaşımları ile idare etmek zorunda kalıyor. Bundan mıdır bilinmez ama özellikle Instagram üzerinden fenomen haline gelen isim yaptığı her paylaşımla da büyük beğeni topluyor. Hele ki Meryem Uzerli’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım belki de şimdiye kadar ki en beğenilen ve en anlamlı paylaşımlarından biri oldu. Söz konusu paylaşımda ünlü isim küçük bir kızın hayallerini yerine getirmiş oldu.

Adı İrem olan ve ne yazık ki amansız bir hastalık olan kanserle mücadelen 7 yaşındaki küçük kızın hayallerini gerçekleştiren Meryem Uzerli kendisi ile tanışmak isteyen bu minik hayranı ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Minik hayranına destek vermeye çalışan Meryem Uzerli İrem ile fotoğraflar çekip Instagram sayfasından da paylaşmayı ihmal etmedi. Söz konusu paylaşımlar ise çok kısa süre içerisinde binlerce beğeni almayı başardı. Paylaşımına “Prenses İrem ve taç devir töreni” notunu da düşen ünlü isim büyük övgü almayı da başardı. Bir anda mesaj yağmuruna tutulan Meryem Uzerli’ye İrem için destek mesajları da gönderildi. Bununla birlikte küçük kıza yardımcı olmak isteyenlerde Meryem Uzerli aracılığı ile kıza ulaşmak istediklerini belirtti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Yaşadığı olaylardan sonra memleketi Almanya’ya dönen Meryem Uzerli Instagram paylaşımı ile tekrar ülkemize geri döndüğünü söyledi. Ara ara gidip gelmeye devam eden ünlü ismin artık bebeği ile birlikte Türkiye’de kalacağı da kesinleşmiş oldu. Meryem Uzerli’nin Türkiye’ye dönmesi ile birlikte hakkında yeni haberlerin çıkması bir oldu. Daha yeni ülkeye gelmesine rağmen Meryem Uzerli hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı. İlk olarak magazinciler tarafından Ozan Güven ile görüntülenen Meryem Uzerli Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak güzel oyuncu aşklarını saklamayacaklarını ve ilişkilerinin olduğunu doğruladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Bu tarz bir paylaşım yapan ve Ozan Güven ile birlikte fotoğrafını da hesabına ekleyen güzel oyuncuya bu paylaşımından sonra mesaj yapmaya başladı. Oldukça eleştiriler Meryem Uzerli’nin ayran gönüllü olduğu ve sürekli sevgili değiştirdiği yönünde mesajlar gelmeye başladı. Tüm bu mesajların yanında ünlü isme destek mesajları da yer aldı. Instagram üzerinden ilişki yaşadığını açıklayan güzel oyuncu ise gelen tepkiler için her hangi bir açıklama ya da paylaşım yapmadı. Gayet mutlu olduğunu dile getiren Meryem Uzerli, Ozan Güven ile birbirleri sevdiklerini ve bundan sonra beraber olacaklarını belirtmeyi de ihmal etmedi. Bu birlikteliğin evlilik yolunu açıp açmayacağı ise merak edilmeye başlandı.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Meryem Uzerli Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı
4.5 (89.93%) 421 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir