Instagram ünlüler

Meryem Uzerli Instagram Hesabından Paylaşımı Büyük Beğeni Topladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Türkiye’nin ilk olarak “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile tanıdığı Alman asıllı oyuncu Meryem Uzerli şimdilerde her ne kadar yeni bir projede yer almasa da oldukça çok tanınıyor. Yaşadığı sorunlardan dolayı çalışma hayatına uzun bir süre ara veren ünlü isim. Yeni projelerini büyük bir hevesle bekleyen hayranları ise şimdilik Meryem Uzerli’nin sosyal medya paylaşımları ile idare etmek zorunda kalıyor. Bundan mıdır bilinmez ama özellikle Instagram üzerinden fenomen haline gelen isim yaptığı her paylaşımla da büyük beğeni topluyor. Hele ki Meryem Uzerli’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım belki de şimdiye kadar ki en beğenilen ve en anlamlı paylaşımlarından biri oldu. Söz konusu paylaşımda ünlü isim küçük bir kızın hayallerini yerine getirmiş oldu.

Adı İrem olan ve ne yazık ki amansız bir hastalık olan kanserle mücadelen 7 yaşındaki küçük kızın hayallerini gerçekleştiren Meryem Uzerli kendisi ile tanışmak isteyen bu minik hayranı ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Minik hayranına destek vermeye çalışan Meryem Uzerli İrem ile fotoğraflar çekip Instagram sayfasından da paylaşmayı ihmal etmedi. Söz konusu paylaşımlar ise çok kısa süre içerisinde binlerce beğeni almayı başardı. Paylaşımına “Prenses İrem ve taç devir töreni” notunu da düşen ünlü isim büyük övgü almayı da başardı. Bir anda mesaj yağmuruna tutulan Meryem Uzerli’ye İrem için destek mesajları da gönderildi. Bununla birlikte küçük kıza yardımcı olmak isteyenlerde Meryem Uzerli aracılığı ile kıza ulaşmak istediklerini belirtti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Meryem Uzerli Instagram Hesabından Paylaşımı Büyük Beğeni Topladı
4.5 (89.93%) 421 votes

Bir önceki yazımız olan Protez Selfie Çubuğu Yeni Moda Oldu başlıklı makalemizde Instagram araçları, Instagram ürünleri ve protez selfie çubuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ersin Korkut Instagram Üzerinden Gerçeği Açıkladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir