Instagram futbolcular

Messi Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı

Dünya futbolunun arana isimlerinden biri olarak gösterilen Messi, her sene altın top ödülüne aday gösterilen iki isimden biri olarak biliniyor. En yakın rakibi Ronaldo ile girdikleri çekişmeli mücadele sayesinde hemen her gün spor basınında da gündem olan ünlü futbolcu son günlerde farklı konular ile gündeme gelmeye başladı. Zira başarılı futbolcu geçtiğimiz günlerde hakim karşısına çıktı. Kazandığı paraların vergilerini vermediği yani başka bir söylemle vergi kaçırdığı için yargı karşısına çıkan ünlü futbolcu bu konu hakkında ceza almış ve uzun süre de gündemde bu şekilde kalmıştı.

Aldığı ceza ile gündem olan başarılı futbolcu kararın açıklanmasının ardından ise sosyal medyada da gündem oldu. Birçok kişi başarılı futbolcunun sosyal medya hesaplarına konuya ilişkin mesajlar gönderirken Messi’nin konu hakkında her hangi bir açıklama yapmaması gündem olmuştu. Son dönemde bu şekilde adı duyulmaya başlayan ünlü futbolcunun tüm bunlarla beraber Instagram hesabı üzerinden yaptığı son paylaşım ise sosyal medyayı salladı. Zira Messi söz konusu paylaşımda saçlarını tamamen beyaza boyamış bir şekilde objektiflere yansıdı. Yeni bir imaj çalışması yapan yıldız futbolcunun bu görüntüsü ise sosyal medyada günün konusu olmayı başardı. Yeni imajı için gelen yorumlara ise Messi sessiz kalmayı tercih etti.

Messi Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (90%) 302 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesap Silme başlıklı makalemizde instagram hesabı nasıl silinir, instagram hesabımı silemiyorum ve Instagram hesap kapatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir