Instagram ünlüler

Messi’nin Yetenekleri Sınır Tanımıyor

La Liga’nın en değerli futbolcularından biri olan ve hatta dünyanın sayılı futbolcularından gösterilen Messi’nin yetenekleri sınır tanımıyor. Etkili futbolu ve attığı goller ile sıkça adından söz ettiren yıldız futbolcu şimdilerde ise yaptığı sosyal medya paylaşımları ile konuşuluyor. Son dönemde takımından yarılabileceği açıklaması ile bir kez daha gündeme gelmiş olan isim bu kez çok daha eğlenceli bir Instagram paylaşımı yaptı. Yaptığı bu paylaşımında futboldan başka yeteneklere de sahip olduğunu kanıtlayan yıldız futbolcu takipçilerinden de büyük beğeni aldı. Söz konusu paylaşımda ise Messi yemek yapıyor. Yemek yaparken ki hallerini videoya çeken ünlü isim bunu Instagram hesabından paylaşınca sosyal medyayı salladı.

Birçok takipçisi ve hayranı bu paylaşımdan sonra ünlü isime övgü dolu mesajlar göndermeye başladı. Gelen mesajlar ile oldukça mutlu olan Messi ise tüm takipçilerime teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Bu şekilde paylaşımlarına devam edeceğini de belirten Messi yemek yapmaktan oldukça zevk aldığını da dile getirmeden geçmedi. Anlaşılan futbolun yetenekli ismi yemek yapmakta da oldukça yetenekli.

Messi’nin Yetenekleri Sınır Tanımıyor
4.3 (85.71%) 35 votes

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz Paylaşımlarına Devam Ediyor başlıklı makalemizde Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Instagram ve CM101 Fundamentals hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir