Instagram uygulamaları

Microsoft 6Tag İçin Yeni Bir Güncelleme Duyurdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Özellikle Nokia’yı satın aldıktan sonra Microsoft akıllı telefon alanına sıkı bir giriş yaptı. Nokia seri telefonları kendi marka adıyla satışa sunan firma bazı değişikliklere de imza attı. Bunlardan bir tanesi de Windows işletim sistemlerine sahip olan telefonların uygulama destekleri oldu. İşte bu aşamada en çok tartışılan konu ise Instagram oldu. Zira Microsoft direk olarak Instagram uygulamasını telif hakları nedeniyle değiştirme kararı almış ve 6Tag adı altında bir uygulama duyurmuştu. Birçok sosyal medya hesabına doğrudan erişim ve yönetim sağlayan 6Tag özellikle Instagram için büyük bir ayrıcalık sunuyor.

Resimleri ve videoları rahatlıkla Instagram hesabınızda paylaşmaya olanak sağlayan uygulama geçtiğimiz günlerde yeni bir sürümüne yükseltildi. Yeni güncelleme sayesinde ise Instagram’ın tüm yeniliklerini kullanma imkânı sunuldu. Yani ardık kullanıcılar geniş ekran fotoğraf paylaşımlarını 6Tag üzerinden de yapılacak. Instagram’ın resim boyut özgürlüğünden sonra alınan bu karar 6Tag için oldukça olumlu yorumlarında gelmesine neden oldu. Tüm bunlarla beraber Instagram için uygulamanın anı anına yeni güncellemeler yayınlayacağı da duyuruldu. Zira yeni habere göre Instagram uygulamada değişiklikler yaptığı sürece 6Tag’ın da bu değişimi takip edeceği belirtildi. Aynı durum diğer sosyal medya uygulamaları için de geçerli olacak. Daha çok görsel yönü önde olan sosyal medya uygulamalarına verilen bu desteğin ise yakın zamanda daha da genişletilmesi bekleniyor.

Microsoft 6Tag İçin Yeni Bir Güncelleme Duyurdu
4.5 (89.25%) 465 votes

Bir önceki yazımız olan Selçuk Şahin’den Beğeni Toplayan Paylaşım başlıklı makalemizde Instagram futbolcular, Instagram ünlüler ve Selçuk Şahin hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’da Yaptığınız Paylaşıma Sonradan Nasıl Açıklama Eklenir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir