Migros

Migros

Bu yazımızda Türkiye’nin en köklü ve büyük marketlerinden olan Migros marketler zinciri ile alakalı Migros çalışma saatleri konusuna yönelik bütün detayları öğreneceksiniz. Eğer Migros şubelerinden birini ziyaret etmeyi planlıyor iseniz ve açık olup olmadığı konusunda endişeleriniz var ise, lütfen yazımızı sabırla okumaya devam edin. Size bu konu ile alakalı bütün detayları kısa ve net bir şekilde aktaracağız. Bunlar dışında Migros müşteri hizmetleri ve diğer Migros telefon numaraları ile alakalı bütün detayları öğreneceksiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapalım, Migros (Türkiye) çalışma saatleri nedir? Migros saat kaçta açılıyor ve Migros saat kaçta kapanıyor? Migros telefon numaraları nelerdir?(Vikipedi)

Migros Mesai Saatleri

Migros ile alakalı en çok merak edilen detaylardan birinin Migros çalışma saatleri olduğunu yukarıda da belirtmiştik. Üstelik diğer market zincirlerinin aksine, Migros şubelerinde Cuma günleri öğle tatili uygulamasının bulunmadığını belirtmek isteriz. Cuma günüde mesai saati aralıklarında bütün Migros şubelerini ziyaret ederek dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Peki Migros çalışma saatleri nedir? Migros hangi saat aralıklarında hizmet veriyor? İsterseniz hemen sizler için özetleyelim.

  • Pazartesi – 09:00 – 22:00
  • Salı – 09:00 – 22:00
  • Çarşamba – 09:00 – 22:00
  • Perşembe – 09:00 – 22:00
  • Cuma – 09:00 – 22:00 (Öğle tatili bulunmuyor.)
  • Cumartesi – 09:00 – 22:00
  • Pazar – 09:00 – 22:00

Yukarıdaki mesai saati aralıklarında Migros şubelerini ziyaret ederek, kaliteli bir şekilde alışveriş yapmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Diğer market zincirlerine göre Cuma günü öğle tatili uygulaması bulundurmaması, Migros şubeleri ile alakalı bir diğer avantajdır. Cuma günü de mesai saati aralıklarında Migros şubelerini istediğiniz vakit ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

migros çalışma saatleri

Migros Müşteri Hizmetleri

Eğer siz de Migros müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, Migros şubeleri ve ürünleri hakkında bilgi almak istiyor iseniz, bunu Migros telefon numaraları sayesinde rahatlıkla yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Aşağıda size belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından Migros müşteri danışmanları ile iletişime geçerek, dilediğiniz konu hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Dilerseniz hemen sizlerle bu iletişim numaralarını paylaşalım. Migros çalışma saatleri hakkında detaylı bilgileri sizinle paylaştık, bizi takipte kalmaya devam edin.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

444 1 044

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Migros Ne Demektir?

Migros ülkemizde hizmet vermekte olan perakende marketler zinciridir. Ülkenin orta gelir sınıfına saış yapmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda ki lokasyonlarda hizmet veren bir marketler grubudur.

Migros Kim Tarafından Ne Zaman Kuruldur?

Migros, İsviçrede ki bir perakende marketler grubu olan Migros baz alınarak, 1954 yılında İstanbul Valisi ve Belediye Başkanı Fahrettin Kerim Gökay tarafından İstanbulda kurulmuştur.

Migros Günümüzde Kim Tarafından İşletiliyor?

Migros bir devlet iştiraki olarak kurulsada yıllar sonra Koç Holding tarafından tüm hisseleri satın alınmıştır. Bu hamle ile büyümeye başlayan marketler zinciri, 2008 yılında bir İngiliz şirketine satılmış daha sonra 2015 yılında %40’ı Anadolu Grup tarafından satın alınmıştır.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir