Miley Cyrus Instagram Olay Paylaşımı

Miley Cyrus Instagram Olay Paylaşımı

instagram takipçi satın al instatakipci

Yaptığı konserler ve paylaşımlar ile gündemden düşmeyen genç şarkıcı Miley Cyrus Instagram Olay Paylaşımı ile yine rahat durmadı. En son yaptığı konserlerde cinselliği ön plana çıkararak gençlerin ahlakını bozduğu için büyük tepkiler alan Miley Cyrus, yaptığı son paylaşım ile yine gündeme oturmayı başardı.

Miley Cyrus Instagram Olay Paylaşımı Aileleri Kızdırdı

Olay yaratan paylaşımın içerisi ise yine aileleri sinirlendirecek cinsten. Üstsüz fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Miley Cyrus, konuyla ilgili her hangi bir mesaj eklemese de büyük bir ilgi aldı diyebiliriz. Yaptığı bu paylaşım ise aileler tarafından ve bazı kullanıcılar tarafından büyük tepki çekti. Birçok yergi mesajı alan ünlü yıldız bu mesajlara pek aldırış etmiyor gibi. İlerleyen zamanlarda ünlü yıldız bu şekilde paylaşımlarına devam edecek mi bilinmez. Ama şuan devam edecek gibi görünüyor. Birçok kullanıcının bu konuda yorumu ise net ve asla Miley Cyrus’ın hareketlerini onaylamıyorlar.

Son yılların en gözde şarkıcılarından birisi şüphesiz Miley Cyrus. Özellikle gençler arasında oldukça popüler olan yıldız isim yaptığı hareketler ve skandallarıyla da gündeme gelmeyi epey bir seviyor. Hatta öyle ki yıldız ismin skandallarının şarkılarının bile önüne geçmeye başladığını söyleyebiliriz. Bu bağamda dünya yıldızı ismin en çok tepki çektiği konu ise konserleri sırasında takındığı tavır ve giysileri. Çıplaklık ön planda bir giyim tarzına sahip olan Miley Cyrus bu yönü ile hem ailelerin hem de otorite çevrelerinin tepkisini çekiyor. En son düzenlediği turnesinde de bu konuda ağır eleştiriler alan isim ise geri adım atmamada kararlı.

Zira son yaptığı Instagram paylaşımında Miley Cyrus geri adım atmaktan çok bir adım daha ilerleme niyetinde olduğu anlaşılıyor. Söz konusu paylaşımda ünlü isim yeni düzenleyeceği konser için çağrıda bulundu. Bu noktaya kadar her şey normal ilerlerken asıl konu olan konser için Miley Cyrus tarafından istenilenler oldu. Konsere tamamen çıplak çıkacağını söyleyen ünlü isim paylaşımıyla hayranlarından da bunu istedi. Herkesin tamamen çıplak bir şekilde konser alanına gelmesini isteyen başarılı şarkıcı bu isteğiyle şok etti. Konser sırasında özel oluşturulmuş süt benzeri bir sıvının izleyicilere püskürtüleceğini de belirten Miley Cyrus bu paylaşımıyla tepkilerin hedefi oldu. Birçok kişi bu isteği gençlerin ahlakına yönelik bir saldırı şeklinde değerlendirdi ve ünlü isim için şikâyetler oluşmaya başladı. Gerçekten bu tarz bir konserin düzenlenip düzenlenmeyeceği ise merak konusu oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Yıldızlar

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik/turk-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Miley Cyrus Instagram Olay Paylaşımı
4.2 (83%) 20 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir