Miley Cyrus Instagram paylaşımları

Miley Cyrus’dan Olay Instagram Paylaşımı

Yaptığı konserler ve paylaşımlar ile gündemden düşmeyen genç şarkıcı Miley Cyrus yine rahat durmadı. En son yaptığı konserlerde cinselliği ön plana çıkararak gençlerin ahlakını bozduğu için büyük tepkiler alan Miley Cyrus, yaptığı son paylaşım ile yine gündeme oturmayı başardı.

Olay yaratan paylaşımın içerisi ise yine aileleri sinirlendirecek cinsten. Üstsüz fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşan Miley Cyrus, konuyla ilgili her hangi bir mesaj eklemese de büyük bir ilgi aldı diyebiliriz. Yaptığı bu paylaşım ise aileler tarafından ve bazı kullanıcılar tarafından büyük tepki çekti. Birçok yergi mesajı alan ünlü yıldız bu mesajlara pek aldırış etmiyor gibi. İlerleyen zamanlarda ünlü yıldız bu şekilde paylaşımlarına devam edecek mi bilinmez. Ama şuan devam edecek gibi görünüyor. Birçok kullanıcının bu konuda yorumu ise net ve asla Miley Cyrus’ın hareketlerini onaylamıyorlar.

Miley Cyrus’dan Olay Instagram Paylaşımı
4.2 (83%) 20 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram 8 mm Vintage Kamera Uygulaması başlıklı makalemizde 8 mm Vintage, Instagram uygulamalrı ve Instagram video düzenleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir