Instagram ünlüler

Mina Somer Instagram Paylaşımıyla Yeni Bir Tartışma Başlattı

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Mina Somer Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla tartışma başlattı. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda sosyetik güzelin hedefinde ise ünlü isim Ebru Şallı vardı. Zira daha önce eğitim almamasına rağmen pilates koçluğu yaptığı için eleştiriler alan Ebru Şallı’ya bu kez de Mina Somer eleştiri yağdırdı. Kısa zaman önce gündem olan konu için Mina Somer ilk olarak pilates yapan bir modelin fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak  “Son 3-5 senedir instagram’a pilates videoları koyup kendini spor yapıyor zanneden ezik Türk kadınlarına selam olsun.” İfadelerini kullandı. Asıl mesele ise ünlü ismin gelen yoruma verdiği cevap oldu.

Bir takipçisi bu paylaşımda sosyetik güzelin kimi kastettiği sordu. Bu paylaşımın ardından da Mina Somer direk olarak isim vererek Ebru Şallı’yı gösterdi. Yorumunda “Şurada 3-5 senedir yanlış yunluş iki aptal pilates hareketi yapınca kendini spor yapıyor zanneden Ebru Şallı tarzı ve benzeri cahil kadınlarımızdan bahsetmiştim.” İfadelerine yer veren ünlü isim doğrudan bir isim gösterince de sosyal medyada yeni bir tartışma başladı. Henüz Ebru Şallı konu hakkında bir açıklama yapmasa da ünlü ismin takipçileri şimdiden Mina Somer’e eleştiri mesajları göndermeye başladı bile. Söz konusu açıklama için Ebru Şallı’nın nasıl bir karşılık vereceği ya da nasıl bir açıklama yapacağı da merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/begeni

Mina Somer Instagram Paylaşımıyla Yeni Bir Tartışma Başlattı
4.5 (90.34%) 497 votes

Bir önceki yazımız olan Gökhan Gönül Instagram Hesabından Sakatlık Açıklaması başlıklı makalemizde Gökhan Gönül, Gökhan Gönül Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  50 Cent Instagram Paylaşımı İle Olay Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir