MNG Kargo

MNG Kargo

Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo firmalarından bir diğeri de şüphesiz ki MNG Kargodur. Eğer sizin de MNG Kargo çalışma saatleri ile alakalı merak ettiğiniz detaylar var ise bu bilgileri makalemizden kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Lütfen makalemizi okumaya devam ediniz. Öncelikle belirtmemiz gereken detaylardan en önemlisi, MNG Kargo’nunda diğer kargo firmaları gibi hafta içi tüm gün, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü yarım gün hizmet verdiğidir. Bu mesai saatleri arasında MNG Kargo şubelerinden her türlü işlemi yapabilir, size ulaşmasını beklediğiniz kargonuzun tarafınıza ulaşmasını beklemeye devam edebilirsiniz.

Peki MNG Kargo çalışma saatleri nedir? MNG Kargo şubeleri kaça kadar açık ve MNG Kargo kargoları kaça kadar teslim ediyor? İsterseniz hemen kısa ve net bir şekilde size bunları açıklayalım.

mng kargo çalışma saatleri

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo’nun hafta içi tam gün, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü yarım gün hizmet verdiğini yukarıda da belirtmiştik. Aşağıda size belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında MNG Kargo şubelerini ziyaret ederk, kargo ile alakalı her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yine aşağıda yazan saat aralıklarında, kargo teslim işlemlerinin de devam ettiğini belirtmek isteriz. İsterseniz MNG Kargo mesai saatleri bilgilerini hemen sizlerle paylaşmaya başlayalım.

  • Pazartesi – 08:30 – 18:00
  • Salı – 08:30 – 18:00
  • Çarşamba – 08:30 – 18:00
  • Perşembe – 08:30 – 18:00
  • Cuma – 08:30 – 18:00
  • Cumartesi – 08:30 – 14:00
  • Pazar – Kapalı

Evet, yukarıda size belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında siz de en yakınınızda bulunan veya kargonuzun bulunduğu MNG Kargo şubesini ziyaret ederek, kargo ile alakalı her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargonuzun son durumu ile alakalı bilgileri ise kargo takip kodunuz ile MNG kargo resmi internet sitesinden veya MNG Kargo iletişim numaralarından alabilirsiniz. Mng Kargo telefon bilgilerini ise makalemizin devamında sizlerle paylaşacağız. (Vikipedi)

MNG Kargo İletişim

Eğer kargonuzun son durumu ile alakalı bilgileri müşteri hizmetleri tarafından almayı tercih edecekseniz veya başka konular ile alakalı MNG Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyorsa, bunun gayet mümkün olduunu belirtmek isteriz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim numarasından MNG Kargo müşteri danışmanlarıyla iletişime geçebilir, kargonuz veya kargolarınız ile alakalı her türlü işlemi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

444 06 06

MNG Kargo Şubeleri

Bulunduğunuz lokasyona en yakın MNG Kargo şubeleri bilgilerini merak ediyor iseniz, bunu yine MNG Kargo resmi internet sitesi sayesinde yapmanız gayet mümkün. Yapmanız gereken tek şey MNG Kargo en yakın şube sorgulama sayfasına erişmek, peki bunu nasıl yapacaksınız? Tabii ki de aşağıda sizin ile paylaşmış olduğumuz link sayesinde. Linke tıklayın ve karşınıza çıkacak sayfada gerekli bilgileri doldurun. Tarafınıza en yakın MNG Kargo şubesini kolaylıkla öğreneceksiniz.

Çalışma saatleri kategorimiz ile firmaların çalışma saatlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Ne Demektir?

MNG Kargo, ülkemizde hizmet vermekte olan özel kargo taşımacılık şirketlerinden biridir. Uygun fiyatlı ve hızlı taşımacılık prensipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

MNG Kargo Ne Zaman Kuruldu?

MNG Kargo, 2003 yılında kendisi ile aynı adı taşımakta olan MNG Holding iştiraki olarak kurulmuştur. Kurucusu MNG Hoding Genel Müdürü Aslan KUT’tur.

MNG Kargo’nun Kaç Şubesi Var?

MNG kargo kurulduğu günden bu yana sürekli büyümektedir. Bu büyümeye dayalı politikası neticesinde günümüzde Türkiye genelinde 871 şube, 26 Aktarma Merkezi, 15 Bölge Müdürlüğü, 8000’den fazla çalışanı ve 2500’e yakın taşıma aracı bulunan bir kargo taşımacılık şirketi haline gelmiştir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir