Instagram yarışmaları

MNG Turizmden Yeni Bir Instagram Kampanyası

Instagram kampanyaları ulaştıkları kişi sayısı nedeniyle mi yoksa standart reklamlara göre çok daha az masraflı olmasından mı bilinmez ama firmaların en çok tercih ettiği yöntemlerden bir tanesi. Özellikle 400 milyon rakamının açıklanmasından sonra birçok firma reklam etkinlikleri için Instagram2ı kullanmaya başladı. İşte bu firmaların son temsilcilerinden biri de MNG turizm oldu. Yaz döneminin artık sona ermesi ile birlikte tatil rezervasyonlarında azalma yaşanmasını fırsat bilen firma yeni bir etkinlik başlattı. Instagram aracılığıyla düzenlenen yeni etkinlik kullanıcıların tatil anılarını değerlendiriyor.

Tatil döneminde çekilmiş fotoğraflarını Instagram sayfalarında oluşturulan özel etiketlerde paylaşan kullanıcıların fotoğrafları tek tek değerlendirilecek. Yapılan değerlendirme sonrasında en beğenilen tatil pozu ise ödüllendirilecek. Ödül ise direk olarak Fenerbahçe taraftarlarına hitap ediyor. Yarışmayı kazanan tatil pozu için MNG Turizm tüm takım oyuncuları tarafından imzalanan resmi bir Fenerbahçe forması hediye ediyor. Kısa süre sonra sona erecek olan Instagram etkinliği için şimdiden çalışmalara paylaşan MNG, son dönemin en ilgi çeken etkinliklerinden birine imza atmaya hazırlanıyor. Kampanyaya katılım giderek artması ise aynı tarz yeni yarışmaların yapılmasının önünü açıyor. Kazanan kullanıcı da yine MNG Turizm sayfası üzerinden açıklanacak. Ayrıca kullanıcılar diğer paylaşımları da yine Instagram hesabından görebilecek. Şimdiden etkinliğin sonucu ise merakla beklenmeye başladı.

MNG Turizmden Yeni Bir Instagram Kampanyası
4.5 (89.58%) 453 votes

Bir önceki yazımız olan Arzu Film’den Instagram’ı Sallayan Çalışma başlıklı makalemizde Arzu Film, Arzu Film Instagram ve Instagram Arzu Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nıssan Yepyeni Bir Instagram Etkinliğine İmza Attı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir