Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı Kimdir?

Son yılların popüler sunucusu Müge Anlı kimdir? 19 Aralık 1973 yılında İstanbul ‘da dünyaya gelen Müge Anlı Marmara üniversitesi İletişim Fakültesinde eğimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini bitirdikten hemen sonra devam edip kariyeri için adımlar atmak için Kadir Has Üniversitesinde Hukuk yüksek lisansı yapmıştır. Çalışma hayatına sunuculuk ile başlayarak dönemin ünlü sunucularından Şenay Düdekle dobra dobra isimli program ile yayın hayatına başlamıştır. Magazinsel bir yayın akışı olan program ile adından öz ettirmeye başlayan Müge anlı ya programın ikinci döneminde Pakize Suda eşlik ederek programı uzun süre devam ettirmiştir. Fakat Türkiye’de adını kaybolan insanları bulduğu cinayetlerin çözüldüğü bir program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programla duyurmuştur.

Özel Hayatı ve Yaşantısı

Müge Anlı kimdir sorusunun karşılığı aslında tam olarak güçlü bir kadın güçlü bir annedir olarak karşınıza çıkacaktır. 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlenen Müge Anlı Lidya Müge isimli güzeller güzeli bir kız çocuğu olmuştur. Boşandığı eşi Burhan Akdağ ile görüşmesini istemediği ve hayatlarından uzak tutmayı tercih ettiği kızının babası ile kızının da pek görüşmesi taraftarı değildir. Özel hayatı ile değil tamamen kariyeri ile gündemde olmayı başaran. Bu güçlü kadın sunuculuk yaptığı programda ki cesareti ve açık sözlü oluşuyla da bilinmektedir. Sunuculuk dışında başka bir yaptığı bilinmeyen Müge Anlı kaç yaşındadır?

müge anlı kimdir

Sorusu da en çok sorulan sorulardan olması ile birlikte 48 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziği dik duruşu ve bakımlı bir kadın oluşuyla dikkat çekmektedir. Ekrana çok yakıştığı söylenen ender sunuculardan biridir. Müge anlı instagram hesabı üzerinden de yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmektedir. Lafını esirgemeyen ve her zaman haklı gördüğü olguyu savunan sunucu herkes tarafından sevilmekte ayrıca işine duyduğu özenden dolayı ile de gıpta ile bakılmaktadır.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: GSM Nedir?

Program İçerikleri

Müge Anlı ATV ‘ de uzun yıllardır yayınlanan cinayetlerin çözüldüğü kayıpların bulunduğu program kendi adını taşıyan Müge Anlı İle Tatlı Sert. İsimli programda modaretörlük ve sunuculuk yapmakta ve günümüzde hala bu programı sürdürmektedir. İşine verdiği önem ve programa katılan insanların gerçek anlamda dertlerine dokunan güzel sunucu aslen Kırım Tatarı ve Edirne’lidir.

Verdiği tepkiler ve olaylara gerçek yaklaşımı ile yapmacıklıktan tamamen uzak durmayı tercih eden Müge Anlı sosyal meydanında dilinden düşmemektedir. Birçok ödül alan ve bu ödülleri büyük bir mütevazılık ile alan sunucu izleyicilerin gözünde yayıncılık anlamında ve yaptığı işin içeriği sayesinde güvenilir. Başarılı bir izlenim bırakmaya devam ediyor. 17 Yaşında bir kız çocuğu annesi olan sunucu iki kez aynı kişi ile evlenmesine rağmen beraber hayatlarını sürdüremediklerini anlayıp tamamen yollarını ayırmıştır. Müge Anlı şiddet gördüğünü söyleyerek 2008 yılında resmi olarak boşanmıştır.

Nedir kategorisi yazıları ile gündemde olan ve genel tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müge Anlı Ne İş Yapar?

Müge Anlı, Türkiye’de çok fazla kişi tarafından izlenmekte olan bir televizyon programında sunuculuk yapmaktadır. Programın çok takip edilmesinden ve başarılı işler yapmasından dolayı son zamanlar da büyük bir ün kazanmıştır.

Müge Anlı Ne Zaman Doğdu?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. O günden bugüne dek gazetecilik ve medya sekötür ile uğraşmakta olan Müge Anlı yaklaşık 5 yıldır aynı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Müge Anlı Kimle Evlidir?

Müge Anlı 1993 yılında hayatını Burhan Akdağ ile birleştirmiştir. İkili 15 yıl beraber kalmışlar ve 2008 yılında boşanma yoluna gitmişlerdir. Şuan aktif olarak kimse ile evli değildir. İkilinin Lidya Müge Akdağ isimli bir kız evlatları vardır.

Nedir hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortamala: 0]
Nedir
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir