Instagram ünlüler

Müjde Ar’a Instagram Şoku

Instagram sahte kullanıcılar özellikle ünlü isimleri için sıkıntılı sonuçlar doğurabiliyor. Birçok ünlü isim için sahte hesaplar açılıyor ve bu sahte hesaplar üzerinden ünlü ismin ağızla paylaşımlar yapılıyor. Daha önce birçok kez bu konuya ilişkin örnekler yaşanmış ve sonuçları da epey can sıkıcı olmuştu. Söz konusu sahte kullanıcıların son mağduru ise ünlü Yeşilçam yıldızı Müjde Ar oldu. Sinemanın ünlü ismi hakkında Instagram üzerinden birçok sayfa açıldı. Açılan bu sayfalarda ise paylaşımlar yapılmaya başlandı. Müjde Ar’ın resimlerinin paylaşıldığı sayfalara insanların inanması ve takip etmesi ise sonunda Müjde Ar’ı çıldırttı. Ünlü isim konuya ilişkin bir uyarı açıklaması yapma gereği duydu.

Yaptığı açıklamada “Bu durum ister istemez insanı çıldırtıyor. Muhtemelen kendini tatmin etmeye çalışan birisi ama yaptıkları yanına kâr kalmayacak. En kısa sürede bilişim suçları ile ilgili olarak hukuki yollara başvuracağım. Kim veriyor bu hakkı onlara, sahte hesap açarak insanları kandırıyorlar” ifadelerini kullanan ünlü ismin yaşadığı olumsuzluklarda bununla sınırlı değil. Zira Müjde Ar konuya ilişkin kendisini birisinin aradığını ve isim hakkı nedeniyle para istediğini de belirtti. Konu hakkında hukuki işlem başlatan ünlü ismin bundan sonra hesap açıp açmayacağı ise merak konusu. Zira daha önce Halit Ergenç, Tarkan gibi birçok ünlü isme de sahte hesaplar açılmış ve ünlü isimleri bu sahte hesapları engellemek için kendileri hesaplar açmıştı. Müjde Ar’ın böyle bir yola başvurup başvurmayacağı ise merak konusu oldu. Henüz bu konuda net bir açıklama gelmedi.

Müjde Ar’a Instagram Şoku
4.5 (89.31%) 144 votes

Bir önceki yazımız olan Sinan Akçıl’a Instagram Takipçilerinden İlginç Tepki başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Sinan Akçıl ve Sinan Akçıl dalga konusu oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Beren Saat Bir Açıklama Daha Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir