Instagram ünlüler

Murat Aşık’tan Yaşanan Kavgaya Cevap Geldi

Geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden atılan mesajlarla iki ünlü kadın arasında büyük bir kavga yaşanmıştı. Esra Eron ve Gökçen Paprika arasında yaşanan gerilimin nedeni ise Murat Aşık olmuştu. Eşi ile boşandıktan sonra Gökçen Paprika ile evlenen Murat Aşık tüm tartışmaların nedeni olmuştu. Yaşanan tartışmalardan sonra ise ilk ağızdan yani Murat Aşık’tan yine Instagram üzerinden bir açıklama geldi. Tartışmalara son nokta koyan ünlü iş adamı kendi hesabı üzerinden yayınladığı mesajda tartışmaya da son verdi.

Söz konusu mesajda “İlk ve son yorumumdur yaşananlara, cevabımdır hayata.. Herkesin Allah gönlüne göre versin…” diyen Murat Aşık, sayfasına “Allah’a hamdolsun canımı verebileceğim, uğruna ölebileceğim dünyalar güzeli bir kızım var benim… Daima evlatları olmaktan gurur duyacağım babam ve annem var… Hayatından sorumlu olduğum bir kız kardeşim ve Masal gibi bir yeğenim var. Dostlarım var, kan bağım olmayan kardeşlerim, arkadaşlarım var… Her sağlıklı, ruhu ve kalbi temiz insan gibi hayatımı paylaştığım bir de sevgilim var doğal olarak. Allah’a bin şükür işim gücüm de var, her konuda sohbet edebilecek kadar bilgim de… Sağda, solda sosyal medya tabiri ile ‘klavye delikanlılığı’ yapanlar sizleri zerre ciddiye almıyorum. Ama sizlere teşekkür ediyorum. Sayenizde gördüm ki, sevenim ve beni benden fazla düşünenim tahmin ettiğimden çokmuş. Hem de öyle sosyal medyadan değil bizzat arayarak, mesaj atarak yanımda olduklarını, asla yalnız olmadığımı söylediler, hissettirdiler. Allah herkesin gönlüne göre versin.” İfadelerini kullandı. Bu durumdan sonra kavga son bulacak mı işte orası merak konusu.

Murat Aşık’tan Yaşanan Kavgaya Cevap Geldi
4.5 (89.21%) 239 votes

Bir önceki yazımız olan Ebru Gündeş De Instagram Satışını Kullanıyor başlıklı makalemizde Ebru Gündeş, Ebru Gündeş Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Selma Ergeç Ve Meryem Uzerli’den Beklenmedik Instagram Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir