Instagram ünlüler

Murat Boz İddialara Açıklık Getirdi

Pop müziğin sevilen isimlerinden biri olan Murat Boz son dönemde artan terör eylemleriyle birlikte bambaşka bir sorunla karşı karşıya kaldı. En son seçim döneminde Murat Boz hakkında HDP’ye destek verdiği yönünde haberler çıkmıştı. Ünlü ismin bu iddialarla karşı karşıya gelmesinin nedeni ise ünlü ismin resimlerinin fotomontajla siyasi partilere destek haline getirilmesi olmuştu. Ünlü isimde bu konuda o zaman açıklamalar yapmış ve tamamen haberlerin yalan olduğunu dile getirmişti. Ünlü isim hakkında ki bu iddialar bir kez daha aynı yöntemle ortaya çıkmaya başladı. Başka ünlülerinde bu şekilde hazırlanmış fotoğrafları sosyal medyayı sallarken Murat Boz da konu hakkında sosyal medya hesapları Instagram ve Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Söz konusu açıklamada “Bir süredir Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde yer alan ‘HDP’ye oy verdim çünkü! TC bir Diktatörden kurtulsun istedim’ ve benzeri içerikli paylaşımlar tamamıyla gerçek dışıdır. Bahsi geçen paylaşımlar, şahsımın bilgisi haricinde, internet ortamında elde edilmiş fotoğraflarımın montajlanması suretiyle meydana getirilmiştir. Bu bağlamda tarafımla ilgisi olmayan söz konusu gerçek dışı paylaşımlara halkımızca hiçbir surette itibar edilmemelidir. Asılsız içeriklerde adı geçen Halkların Demokratik Partisi’nin Sosyal Medya birimi, bu durumun gerçek olmadığını kamuoyuna duyurmuş ve bu duyuru tarafımca kendi twitter hesabımdan da paylaşılmıştır. Bu doğrultuda yukarıda belirttiğim ve benzeri içerikli paylaşımların tamamıyla gerçek dışı olduğunu, bu ve benzeri paylaşımları yapan ve/veya yayan kişiler hakkında yasal yollara avukatım aracılığı ile başvurduğumu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece iddiaları ilk ağızdan yalanladı.

Murat Boz İddialara Açıklık Getirdi
4.4 (88.19%) 83 votes

Bir önceki yazımız olan Sıla Şahin Başörtüsü Tepkileri İçin Instagram Üzerinden Açıklama Yaptı başlıklı makalemizde Sıla Şahin, Sıla Şahin Başörtüsü ve Sıla Şahin Başörtüsü Tepkileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Shia LaBeouf Kelepçeli Fotoğraflarıyla Instagram’ı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir