Murat Boz Instagram Hesabından İddialara Açıklık Getirdi

Murat Boz Instagram Hesabından İddialara Açıklık Getirdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Pop müziğin sevilen isimlerinden biri olan Murat Boz Instagram paylaşımları hayranları tarafından büyük ilgi görmekte. Ünlü şarkıcı son dönemde artan terör eylemleriyle birlikte bambaşka bir sorunla karşı karşıya kaldı. En son seçim döneminde Murat Boz hakkında HDP’ye destek verdiği yönünde haberler çıkmıştı. Ünlü ismin bu iddialarla karşı karşıya gelmesinin nedeni ise ünlü ismin resimlerinin fotomontajla siyasi partilere destek haline getirilmesi olmuştu. Ünlü isimde bu konuda o zaman açıklamalar yapmış ve tamamen haberlerin yalan olduğunu dile getirmişti. Ünlü isim hakkında ki bu iddialar bir kez daha aynı yöntemle ortaya çıkmaya başladı. Başka ünlülerinde bu şekilde hazırlanmış fotoğrafları sosyal medyayı sallarken Murat Boz da konu hakkında sosyal medya hesapları Instagram ve Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Söz konusu açıklamada “Bir süredir Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde yer alan ‘HDP’ye oy verdim çünkü! TC bir Diktatörden kurtulsun istedim’ ve benzeri içerikli paylaşımlar tamamıyla gerçek dışıdır. Bahsi geçen paylaşımlar, şahsımın bilgisi haricinde, internet ortamında elde edilmiş fotoğraflarımın montajlanması suretiyle meydana getirilmiştir. Bu bağlamda tarafımla ilgisi olmayan söz konusu gerçek dışı paylaşımlara halkımızca hiçbir surette itibar edilmemelidir. Asılsız içeriklerde adı geçen Halkların Demokratik Partisi’nin Sosyal Medya birimi, bu durumun gerçek olmadığını kamuoyuna duyurmuş ve bu duyuru tarafımca kendi twitter hesabımdan da paylaşılmıştır. Bu doğrultuda yukarıda belirttiğim ve benzeri içerikli paylaşımların tamamıyla gerçek dışı olduğunu, bu ve benzeri paylaşımları yapan ve/veya yayan kişiler hakkında yasal yollara avukatım aracılığı ile başvurduğumu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım.” İfadelerini kullanan ünlü isim böylece iddiaları ilk ağızdan yalanladı.

“O Ses Türkiye” yarışmasına yeniden jüri üyesi olarak katılan Murat Boz kısa süre içerisinde yarışmada eski popülaritesini yakalamış ve yarışmacıların ilk seçimlerinden biri haline gelmişti. Yarışmada ortaya koyduğu performans bir kenara dursun ünlü ismin yeni sevgilisini de “O Ses Türkiye” sayesinde bulduğu ortaya çıktı. Yılbaşı gecesi sahne alan ünlü oyuncu Aslı Enver ile yeni bir ilişkiye başlayan ünlü isim bu haberi de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla vermişti. Söz konusu paylaşımda aynı zaman son günlerde beraber yeni bir film yaptıkları Aslı Enver ile çekilmiş samimi bir fotoğrafı paylaşan ünlü şarkıcı fotoğrafa ayrıca kalp işareti koyarak ilişkilerini ilk ağızdan açıkladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Murat Boz Instagram Paylaşımı Büyük Beğeni Topladı

Tüm bunlarla beraber başarılı şarkıcının sevgililer günü için yaptığı paylaşımda sosyal medyada gündem oldu. Aslı Enver’e kalp şeklinde balonlar alan ünlü isim aldığı bu balonlar ile çekilmiş fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Büyük beğeni toplayan paylaşım sonrasındaki bir detay ise kafaları epey bir karıştırdı. Zira Murat Boz’un resmi Instagram sayfasında takip ettiği kişileri listesinden çıkardığı gözlendi. Sadece Alı Enver’i takip eden ünlü şarkıcı bu yönde gelen soruları ise yanıtsız bırakmayı tercih etti. Tüm bu paylaşımlardan sonra Aslı Enver’in nasıl bir karşılık vereceği ise merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Murat Boz Instagram Hesabından İddialara Açıklık Getirdi
4.4 (88.33%) 84 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir