Instagram ünlüler

Murat Boz Sevgililer Günü Paylaşımıyla Beğeni Topladı

“O Ses Türkiye” yarışmasına yeniden jüri üyesi olarak katılan Murat Boz kısa süre içerisinde yarışmada eski popülaritesini yakalamış ve yarışmacıların ilk seçimlerinden biri haline gelmişti. Yarışmada ortaya koyduğu performans bir kenara dursun ünlü ismin yeni sevgilisini de “O Ses Türkiye” sayesinde bulduğu ortaya çıktı. Yılbaşı gecesi sahne alan ünlü oyuncu Aslı Enver ile yeni bir ilişkiye başlayan ünlü isim bu haberi de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla vermişti. Söz konusu paylaşımda aynı zaman son günlerde beraber yeni bir film yaptıkları Aslı Enver ile çekilmiş samimi bir fotoğrafı paylaşan ünlü şarkıcı fotoğrafa ayrıca kalp işareti koyarak ilişkilerini ilk ağızdan açıkladı.

Tüm bunlarla beraber başarılı şarkıcının sevgililer günü için yaptığı paylaşımda sosyal medyada gündem oldu. Aslı Enver’e kalp şeklinde balonlar alan ünlü isim aldığı bu balonlar ile çekilmiş fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Büyük beğeni toplayan paylaşım sonrasındaki bir detay ise kafaları epey bir karıştırdı. Zira Murat Boz’un resmi Instagram sayfasında takip ettiği kişileri listesinden çıkardığı gözlendi. Sadece Alı Enver’i takip eden ünlü şarkıcı bu yönde gelen soruları ise yanıtsız bırakmayı tercih etti. Tüm bu paylaşımlardan sonra Aslı Enver’in nasıl bir karşılık vereceği ise merak konusu oldu.

Murat Boz Sevgililer Günü Paylaşımıyla Beğeni Topladı
4.5 (89.17%) 242 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesaptan İlk Hata Haberi Geldi başlıklı makalemizde Instagram Çoklu Hesap, Instagram Çoklu Hesap hatası ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir