Murat Yıldırım Instagram

Murat Yıldırım Instagram Paylaşımları İle İddiaları Yalanladı

Meryem Uzerli’nin  başladığı yeni dizisi “Gecenin Kraliçesi” geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı. Murat Yıldırım Instagram hesabından hakkındaki paylaşımları yalanladı. Yayın hayatına başladığı andan itibaren ise dizi hakkında birçok iddia ortaya atılmaya başlandı. Ortaya atılan iddiaların en çok konuşulanı ise dizi oyuncuları arasında çıktığı iddia edilen kavga olmuştu. Söz konusu iddialara göre dizinin oyuncusu Murat Yıldırım tanıtımlarda bile Meryem Uzerli’nin öne çıkarılması ve diziyi ona yönelik bir diziymiş gibi gösterilmesine kızmış ve seti terk etmişti.

Yaşanan bu gelişmelerin diğer oyuncuları da etkilediği ve sonunda sete ara verildiği bile söylenmişti. Meryem Uzerli ve dizi ekibi ise bu iddialara karşı her hangi bir yanıt vermeyince söz konusu iddialar kafaları karıştırmaya başlamıştı. Uzun süredir merak edilen konuya ilişkin ise ilk açıklama olayın ilk isimlerinden biri olan Murat Yıldırım’dan geldi. Başarılı oyuncu set ekibi ve tartışmaya karıştığı söylenen üç başrol oyuncusuyla beraber set sırasında çekilmiş olan bir fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaştı. Yapılan paylaşım sonrasında kısa bir açıklamada yapan ünlü isim açıklamasında ise “Her duyduğunuza inanmayın” ifadesini kullandı. Söz konusu paylaşımla her ne kadar olay yalanlanmış olsa da yaşanan tartışmanın gerçek olup olmadığı henüz net olarak da anlaşılamadı. Tüm bunlarla beraber dizinin çekimlerinin de aksamadan devam ettiği belirtildi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/video-goruntuleme

Murat Yıldırım Instagram Paylaşımları İle İddiaları Yalanladı
4.4 (87.88%) 104 votes

Bir önceki yazımız olan Claudia Romani Instagram Paylaşımı Nedeniyle İşinden Oldu başlıklı makalemizde Claudia Romani, Claudia Romani Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gizem Soysaldı Instagram Hesabından Mutlu Haberi Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir