Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Yeni Single Müjdesini Paylaştı

Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Yeni Single Müjdesini Paylaştı

instagram takipçi satın al instatakipci

Daha önce birçok kez işi ile alakalı paylaşım yapan Mustafa Ceceli Instagram hesabından yeni single şarkısının müjdesini takipçileri ile paylaştı. Instagram artık kitlelere ulaşabilmek için en ideal yöntemlerden biri. Neredeyse küreselleşmiş bir etkiye sahip olan görsel basın kadar etkili bir hale gelmiş olarak kabul edebileceğimiz Instagram çok daha geniş kitlelere ulaşabilmek için en masrafsız yöntemlerden de biri. Durum böyle olunca ünlülerden fenomenlere birçok kişi hayranlarına ulaşmak ve kendileri hakkında yeni bilgileri vermek için de ilk olarak Instagram’ı tercih ediyor. İşte bu durumun son örneklerinden biride ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’den geldi.

Söz konusu paylaşımda çalışırken çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü isim çok kısa bir süre içerisinde yeni single çalışmasıyla hayranlarının karşısında olacağını açıkladı. Yeni şarkısı hakkında başka bir detay vermeyen ünlü şarkıcı söz konusu paylaşımında ayrıca “Rengarenk bir mix… Yeni single cumartesi sizlerle. Burada sürpriz bitmez” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımla ilgili olarak birçok yorum alan ünlü isim gelen tüm yorumlara rağmen konu hakkında başka bir detay vermedi. Yeni şarkısı merak konusu olan Mustafa Ceceli’nin 6 Şubat günü single’ının piyasaya çıkacağı da mesajında yer aldı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/aylik-begeni

Uzunca bir süredir kanser tedavisi gören başarılı sanatçı Kayahan ne yazık ki 25 yıl boyunca sürdürdüğü mücadeleyi kaybetti. Dün hayata gözlerini yuman başarılı sanatçı sanat dünyasını ise yasa boğdu. Ünlü ismin şarkılarını kullanmış onun şarkıları ile büyümüş birçok kişide aynı üzüntüyü yaşadı. bugün düzenlenen tören ile sevenlerinin son yolculuğuna uğurladığı Kayahan için duygu dolu birçok mesaj yayınladı. Gerek Instagram üzerinden gerekse de basın aracılığı ile yayınlanan mesajlarda hemen herkes Kayahan’ı ne kadar özleyeceklerini dile getirdi. Bununla beraber Kayahan için mesaj yayınlayan ünlüler arasında son dönemin başarılı isimlerinden Mustafa Ceceli’de yer aldı. Ceceli Kayahan için oldukça uzun bir veda mesajı yayınladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Söz konusu mesajda “#Kayahan abi… Sen yazdın ben söyledim: “Ölüm bile ayıramaz bizi…” 1997’de ilk kez sahneye çıktığımda onun şarkılarını çalardım. En çok ‘olsun’ şarkısını severdim onun… İstanbul’a geldikten sonra yollarımız öyle bir yerde kesişti ki, İskender Paydaş’ın albümünde onun şarkısını söyledim. Onu aradım çekinerek. Dürüst ve net bir insandı. Bana “ben kolay kolay beğenmem ama yaptığını sevdim ve beğendim” dedi. Ne hissettiğini söylemekten ne de kalbinden geçeni yazmaktan çekinmiyordu. 21 yıl mücadele edebilmesi onun dik duruşuyla alakalı. Bir devrin içerisinde pop müziğe yön veren insanlardan biridir Kayahan. O devrin duayen isimleri tüm teknolojiden yoksunken bu başarıyı yakaladılar. O dönemde bu kadar şarkı yazıp, nesilden nesile aktarabilmek başarıdır. Şarkı sözlerini incelerseniz her bir cümlesindeki harflerin bile bir matematik kuralıyla yerleştirildiğini fark edersiniz. Bana sorarsanız bundan sonraki nesillerin hiçbir zaman unutmayacağı bir isim olacaktır. Bir yaprak dökümü yaşıyoruz. Bu kadar insanın arkasından böyle konuşması onun insani yönünün de ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor. Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın.” Yer alan bu ifadeler okuyan herkesi duygulandırmayı ise başardı. Ünlü isimlerinde bu yönde birçok mesajı paylaşıldı.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Yeni Single Müjdesini Paylaştı
4.5 (89.41%) 204 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir