Mustafa Ceceli Instagram

Mustafa Ceceli Yeni Single Müjdesini Instagram Hesabından Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram artık kitlelere ulaşabilmek için en ideal yöntemlerden biri. Neredeyse küreselleşmiş bir etkiye sahip olan görsel basın kadar etkili bir hale gelmiş olarak kabul edebileceğimiz Instagram çok daha geniş kitlelere ulaşabilmek için en masrafsız yöntemlerden de biri. Durum böyle olunca ünlülerden fenomenlere birçok kişi hayranlarına ulaşmak ve kendileri hakkında yeni bilgileri vermek için de ilk olarak Instagram’ı tercih ediyor. İşte bu durumun son örneklerinden biride ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’den geldi. Daha önce birçok kez işi ile alakalı Instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapan ünlü şarkıcı bir kez daha işi ile alakalı yeni bir paylaşım yaptı.

Söz konusu paylaşımda çalışırken çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü isim çok kısa bir süre içerisinde yeni single çalışmasıyla hayranlarının karşısında olacağını açıkladı. Yeni şarkısı hakkında başka bir detay vermeyen ünlü şarkıcı söz konusu paylaşımında ayrıca “Rengarenk bir mix… Yeni single cumartesi sizlerle. Burada sürpriz bitmez” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımla ilgili olarak birçok yorum alan ünlü isim gelen tüm yorumlara rağmen konu hakkında başka bir detay vermedi. Yeni şarkısı merak konusu olan Mustafa Ceceli’nin 6 Şubat günü single’ının piyasaya çıkacağı da mesajında yer aldı.

Mustafa Ceceli Yeni Single Müjdesini Instagram Hesabından Verdi
4.5 (89.41%) 204 votes

Bir önceki yazımız olan Simge Fıstıkoğlu Acı Haberi Instagram Hesabından Verdi başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Simge Fıstıkoğlu ve Simge Fıstıkoğlu babasını kaybetti hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Rıza Kocaoğlu Tribünde Şov Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir