Instagram ünlüler

Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Anlamlı Kayahan Vedası

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Uzunca bir süredir kanser tedavisi gören başarılı sanatçı Kayahan ne yazık ki 25 yıl boyunca sürdürdüğü mücadeleyi kaybetti. Dün hayata gözlerini yuman başarılı sanatçı sanat dünyasını ise yasa boğdu. Ünlü ismin şarkılarını kullanmış onun şarkıları ile büyümüş birçok kişide aynı üzüntüyü yaşadı. bugün düzenlenen tören ile sevenlerinin son yolculuğuna uğurladığı Kayahan için duygu dolu birçok mesaj yayınladı. Gerek Instagram üzerinden gerekse de basın aracılığı ile yayınlanan mesajlarda hemen herkes Kayahan’ı ne kadar özleyeceklerini dile getirdi. Bununla beraber Kayahan için mesaj yayınlayan ünlüler arasında son dönemin başarılı isimlerinden Mustafa Ceceli’de yer aldı. Ceceli Kayahan için oldukça uzun bir veda mesajı yayınladı.

Söz konusu mesajda “#Kayahan abi… Sen yazdın ben söyledim: “Ölüm bile ayıramaz bizi…” 1997’de ilk kez sahneye çıktığımda onun şarkılarını çalardım. En çok ‘olsun’ şarkısını severdim onun… İstanbul’a geldikten sonra yollarımız öyle bir yerde kesişti ki, İskender Paydaş’ın albümünde onun şarkısını söyledim. Onu aradım çekinerek. Dürüst ve net bir insandı. Bana “ben kolay kolay beğenmem ama yaptığını sevdim ve beğendim” dedi. Ne hissettiğini söylemekten ne de kalbinden geçeni yazmaktan çekinmiyordu. 21 yıl mücadele edebilmesi onun dik duruşuyla alakalı. Bir devrin içerisinde pop müziğe yön veren insanlardan biridir Kayahan. O devrin duayen isimleri tüm teknolojiden yoksunken bu başarıyı yakaladılar. O dönemde bu kadar şarkı yazıp, nesilden nesile aktarabilmek başarıdır. Şarkı sözlerini incelerseniz her bir cümlesindeki harflerin bile bir matematik kuralıyla yerleştirildiğini fark edersiniz. Bana sorarsanız bundan sonraki nesillerin hiçbir zaman unutmayacağı bir isim olacaktır. Bir yaprak dökümü yaşıyoruz. Bu kadar insanın arkasından böyle konuşması onun insani yönünün de ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor. Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın.” Yer alan bu ifadeler okuyan herkesi duygulandırmayı ise başardı. Ünlü isimlerinde bu yönde birçok mesajı paylaşıldı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dani Alves Instagram’dan İspanyol Basınını Bombaladı

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Mustafa Ceceli Instagram Hesabından Anlamlı Kayahan Vedası
4.5 (89.19%) 172 votes

Bir önceki yazımız olan Vildan Atasever Instagram Hesabından Anlam Yüklü Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Vildan Atasever ve Vildan Atasever Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir