Mynet

Mynet

Halihazırda 1998 yılında kurulmuş olmasıyla beraber Türkiye’nin en büyük Türkçe portalları arasında yer alan mynet, hızlı şekilde büyümeye devam ediyor. İlk Türkçe portalı olma özelliğini taşımayı sürdürürken dünyanın en fazla ziyaret edilen dört yüz sitesi arasında yer alır. Günümüzde ise 14 milyondan fazla üyeye sahip olmasıyla mynet hemen her alanda öcü durumundadır. Türk kullanıcılarının tüm faaliyetlerinin daha kolay ve hızlı yapılabilmesini sağlayan interaktif bir platformdur. Başta mynet haberler olmak üzere oyun, borsa, mail ya da diğer tüm kategorilerde gelişmeleri an be an aktarmaktadır. Mail üzerinden bilgilendirme yaparken hız konusunda da oldukça iyidir. Peki, mynet üye ol işlemleri nasıl yapılır? (Viki)

Mynet Üye Ol

Site üzerinden hemen alt bölümde yer alan mynet üyelik üzerinden işlemler başlatılır. E-mail, ad-soyad ve şifre oluşturarak süreçler başlatılır. Doğum tarihi bilgileriyle cinsiyet belirtildikten sonra mynet üyelik sözleşmesinin okunarak kabul edilmesi gerekir. Ayrıca kampanya, duyuru ve tanıtımlarla ilgili tüm bilgilendirici hususlardan faydalanmak için aşağıda bulunan kutucuk işaretlenmelidir. Sms ya da mail olarak bilgilendirmeler kişiye bu şekilde iletilir. Sosyal medya hesabı üzerinden de mynet mail açılabilir ve kullanılabilir. Var olan tüm eski maillerin kullanımı da devam ettirilmektedir.

Mynet Üyelik Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kişisel bilgilerin doğru ve tam olması gereklidir.
  • Mynet üyelik sırasında güvenlik kodu girişi yapılır.
  • Mail adresinin onaylanma sürecinde kullanılmasından dolayı aktif kullanımda olması şarttır.
  • Var olan üyelik sözleşmesinin okunması sonrasında kutucuğun işaretlenmesi gerekir.
  • İşlemlerin ardından açılan mynet üyelik hesabından ayarlar kısmından değişiklikler yapılabilir.
mynet üye ol

Mynet Üye Hizmetleri

Son derece gelişmiş bir yapıya sahip olurken haber, finans, spor, video, oyun, magazin, sinema, trend, eğitim, hava durumu, otomobil, yemek, kadın kategorileri vardır. Var olan mynet borsa bilgileri alınabilir, döviz ve para piyasaları yorumlarına bakılabilir. Bunun haricinde sporda yaşanan gelişmelerin takibi de mümkündür. Hemen herkes mynet oyun sayfasından mobil oyunlara erişebilir. Okey, tavla ya da diğer oyunları çok kişilik olarak da oynayabilir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Pazar Analizi Nasıl Yapılır ve Pazar Analizi Ne İşe Yarar?

Var olan trend takipleriyle sinema ve güncel gelişmeler içinde kullanılabilir. Hemen tüm haberlerin mail olarak alınması da anında haberdar olunmasını sağlar. Tüm durumları takip etmek isteyenler için mynet haberler çok etkili bir portal özelliği taşır. Yorumların yapılması, etkileşim bulunması ve olanakların gelişmiş olması da Türk sitesinin devam etmesini beraberinde getirir.

Mynet Üyelik İptali

Çeşitli abonelik paketleri var olmasına karşın uzun yıllardır kullanılan mynet üyelik iptali yapılabilir. Hemen her üye tarafından kolaylıkla gerçekleştirilecek üyelik silme işlemleri birkaç dakika içinde tamamlanır. Bunun için öncelikli olarak http://uyeler.mynet.com/removemember.jsp sayfasına girilir. Ardından üyelik iptal işleminin hangi nedenden kaynaklandığı belirtilmelidir. Sonrasında ise aynı kullanıcı bilgilerle bir daha giriş yapılabilmesi söz konusu değildir. Ancak farklı bilgiler kullanılarak yeniden mynet hesabı açılabilir.

Genel konular hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz kategorimizi takip ederek güncel konuları takip edebilirsiniz.

Mynet Nedir?

Mynet yıllardır yayın hayatını sürdürmekte olan bir internet sitesidir. Haber, Oyun ve Eğlence içeriklerini her gün üreterek takipçileri ile paylaşmaktadır.

Mynet Üyelik Ücretli mi?

Mynet sitesine üye olmak için hiçbir şekilde ücret ödemeniz gerekmez. Tamamen ücretsiz bir şekilde tüm içeriklere ulaşabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Mynet’e Nasıl Üye Olunur?

Mynet sitesine üye olmak için yapılması gereken tek şey blog yazımızda sizinle paylaşmış olduğumuz detayları incelemek ve adımları uygulamak olacaktır.

Mynet Oyunları Ücretli mi?

Mynet üzerinden paylaşılmakta ve oynanabilmekte olan tüm oyunlar tamamen ücretsiz oyunlardır.

Mynet Ne Zaman Kuruldu?

Mynet 1999 yılında hizmet vermeye başladı ve 2014 yılında 15,9 milyon kullanıcıya ulaştı.

Mynet Kullanıcı Sayıları Azalıyor mu?

Mynet kullanmakta olan kullanıcı sayıları git gide azalmaktadır. Özellikle sosyal medya yaygınlaşması neticesinde kullanıcı sayılarında ciddi azalış yaşanmıştır.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 3]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir