Instagram ünlüler

Nazlı Çelik Instagram Hesabından Şehit Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı

Star TV kanalında ana haberleri sunan başarılı isim Nazlı Çelik Instagram hesabından şehit yakınları ile ilgili paylaşımı takipçilerinden büyük beğeni aldı. Nazlı Çelik son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Nazlı Çelik’in bu kadar konuşulmasının nedeni ise ünlü ismin haber dışında yaptığı röportajlar ve gittiği yerler oldu. Zira Nazlı Çelik terör operasyonlarının hızla devam ettiği Hakkari, Diyarbakır gibi merkezlere giderek buralarda görev yapan askerlerle röportaj yaptı. Operasyonların devam ettiği bölgelerde askere moral gezileri düzenleyen başarılı sunucu tüm bu görüntüleri ise Instagram hesabından paylaşmış ve sosyal medyada gündem olmuştu.

Sadece bu paylaşımlarıyla birle son dönemde Instagram’ın en çok takip edilen isimlerinden biri olan Nazlı Çelik son yaptığı paylaşımla da herkesi duygulandırdı. Ünlü isim bu kez paylaşımında şehit olan pilotun resmini kullanarak daha önce Dağlıca’da bir araya geldiği askerlerin şehit haberini verdi. Söz konusu paylaşımına ayrıca “Böyle bir şey işte oralarda görev. Vatan için can ortaya koyarken ensenden yakalayan ölüm böyle bir şey. Dün aramızdaydı. Artık ölümsüz… Sol yanımda Süper kobra pilotu şehidimiz Burak Abikebahşi… Dağlıca’dan dönerken çektirdiğimiz ve paylaştığı bu resim kaldı geride bana. 8 kahraman şehit. Bu vatan size minnettar…” ifadelerini kullandı. Nazlı Çelik’in bu şehit paylaşımı ise hem takipçilerini duygulandırdı hem de büyük oranda beğeni topladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-video-goruntuleme

Nazlı Çelik Instagram Hesabından Şehit Paylaşımıyla Herkesi Duygulandırdı
4.5 (89.51%) 391 votes

Bir önceki yazımız olan Zlatan Ibrahimovic Instagram Hesabından Takımından Ayrılacağını Paylaştı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Zlatan Ibrahimovic ve Zlatan Ibrahimovic Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gizem Soysaldı Instagram Hesabından Mutlu Haberi Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir