Nazlı Hamarat Instagram

Nazlı Hamarat Yine Şok Etti

Bir süre kadar önce Nazlı Hamarat’ın eşinin öldüğüne dair iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddiaları ise Nazlı Hamarat doğrulamış ve Instagram paylaşımıyla kötü haberi vermişti. Cinayete kurban giden eşi hakkında ölümden sonrada birçok iddia ortaya atılması ve Nazlı Hamarat’ın bu iddialara verdiği cevaplar ise sosyal medyayı sallamıştı. Tüm bu iddialar eşiğinde sonunda cenazenin Türkiye’ye geldiği söylenmişti. Cenaze Türkiye’ye gelir gelmez defin işlemleri de başlatıldı. Yapılan işlemlerden sonra cenaze töreni yapıldığı sırada ilginç bir olay yaşandı ve cenaze iptal edildi.

Yaşanan olaya göre tabutu açan Nazlı Hamarat eşini tanıyamadı. Eşini teşhis edemeyen ünlü isim yakın arkadaşlarının da kendisine destek vermesi üzerine cenazeyi iptal ettirdi. Tekrar DNA örneği için adli tıpa götürülen ceset sonrası ise Nazlı Hamarat yine Instagram üzerinden bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada “Cenazemiz bugün iptal edilmiştir. Nedeni ise tabut açıldığında cesedin kimlik tespitini yapamamamdır. Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Adli Tıp Kurumu’nda kimlik tespiti ve otopsi yapıldıktan sonra ceset Cevdet Emir Şaşmaz’a ait ise cenaze tarihi size bildirilecektir.” İfadelerini kullanan ünlü isme büyük oranda tepkilerde geldi. Cenaze sonrasında böyle bir işlem yapması ve eşini tanıyamaması Nazlı Hamarat’ın sosyal medyanın hedefi haline gelmesine neden oldu. Hatta bazı kullanıcılar Nazlı Hamarat’ın bu olayı reklam için kullandığını bile iddia etti. Cenazenin ise ne zaman defnedileceği bilinmiyor.

Nazlı Hamarat Yine Şok Etti
4.6 (91.57%) 204 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Sahte Güncellemelerine Dikkat başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, Instagram Sahtecilik ve Instagram’ın Sahte Güncellemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir