Nazlı Hamarat Yine Şok Etti

Nazlı Hamarat Yine Şok Etti

instagram takipçi satın al instatakipci

Bir süre kadar önce Nazlı Hamarat’ın eşinin öldüğüne dair iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddiaları ise Nazlı Hamarat doğrulamış ve Instagram paylaşımıyla kötü haberi vermişti. Cinayete kurban giden eşi hakkında ölümden sonrada birçok iddia ortaya atılması ve Nazlı Hamarat’ın bu iddialara verdiği cevaplar ise sosyal medyayı sallamıştı. Tüm bu iddialar eşiğinde sonunda cenazenin Türkiye’ye geldiği söylenmişti. Cenaze Türkiye’ye gelir gelmez defin işlemleri de başlatıldı. Yapılan işlemlerden sonra cenaze töreni yapıldığı sırada ilginç bir olay yaşandı ve cenaze iptal edildi.

Yaşanan olaya göre tabutu açan Nazlı Hamarat eşini tanıyamadı. Eşini teşhis edemeyen ünlü isim yakın arkadaşlarının da kendisine destek vermesi üzerine cenazeyi iptal ettirdi. Tekrar DNA örneği için adli tıpa götürülen ceset sonrası ise Nazlı Hamarat yine Instagram üzerinden bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada “Cenazemiz bugün iptal edilmiştir. Nedeni ise tabut açıldığında cesedin kimlik tespitini yapamamamdır. Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Adli Tıp Kurumu’nda kimlik tespiti ve otopsi yapıldıktan sonra ceset Cevdet Emir Şaşmaz’a ait ise cenaze tarihi size bildirilecektir.” İfadelerini kullanan ünlü isme büyük oranda tepkilerde geldi. Cenaze sonrasında böyle bir işlem yapması ve eşini tanıyamaması Nazlı Hamarat’ın sosyal medyanın hedefi haline gelmesine neden oldu. Hatta bazı kullanıcılar Nazlı Hamarat’ın bu olayı reklam için kullandığını bile iddia etti. Cenazenin ise ne zaman defnedileceği bilinmiyor.

Nazlı Hamarat Instagram Fotoğraflarını Paylaştı

Eşi Emir Şaşmaz’ın öldürüldüğü ortaya çıkan Nazlı Hamarat bugün Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajlarla eşinin otopsi raporunun açıklandığını söyledi. 1 hafta kadar önce cenazeden kimlik tespiti yapılamadığı için iptal olan cenazenin otopsi sonucunda Emir Şaşmaz’a ait olduğu kesinleşti. Durumu öğrenen Nazlı Hamarat ise hemen Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Eşinin yarın toprağa verileceğini söyleyen ünlü isim Instagram hesabından ilginç bir mektupta yayınladı. Mesajı yayınlar yayınlamaz hesabını gizli konuma getiren isim mesajında “Saat 00:00… Bugün 20 Ağustos senin doğum günün aşkım 6 senedir 20 Ağustos ve 20 Ekim’i hiç ayrı geçirmemiştik. Her sene beraber kutladığımız gibi bu sene de beraber olacaktık. Az sonra kapı çalacak ve sen gelecektin. Ben de seni her sene yaptığım gibi sürprizlerle karşılayacaktım ama kısmet olmadı. Bize kıydılar bizi ayırdılar. Bir de utanmadan gözlerimizdeki aşkı görmeden vücut dilimize bakmadan aşkımızı, birbirimizi nasıl sevdiğimizi bilmeden abuk sabuk yorumlar yapıyorlar. Aşkım sen 6 senelik ilk ve son aşkını canlı yayında utanmadan açıklayacak kadar cesur bir adamdın. Para ikimiz için de 2. planda kalmıştı. Son 2 yıldır o kadar mutluyduk ki, hayatında 2. bir kadın olsaydı bana açıklayabilecek kadar delikanlı tanıdım. Ben seni biliyorum. Haklısın seni çok ihmal ettim. Başarı ve kazanma hırsı gözümü bürüyünce hiçbir şey görmüyorum.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Fotoğraflar hakkında konuştu

O fotoğraflar gerçekse benim yoğunluğumda bana benzeyen kızla gönlünü eğlendirmen bile bana olan aşkının ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Herkes yanılıyor. Sana olan sevgim hiç azalmadı. Gözümle görmeden inanmam, seninle geçen her dakikamı unutulmaz saatlerimi günlerimi anılarımı kirli oyunlarla kirletemem, çok üzgünüm tatile çıkacağımız mutluluk sarhoşu olacağımız günlerde son anda tatil planını iptal ettiğim için kahroluyorum. Senin anlayışını sevdim: “Önce yarışma tatile her zaman çıkarız” dedin. Keşke seni göndermeseydim. 7 Ağustos’u iptal etmeseydim. Keşke keşke keşke… Keşkelerim hiç bitmiyor takdir-i ilahi diyorum ama unutulmaz anılarımıza bir yenisini ekleyeceğimiz günlerde senin ölüm haberinin gelmesi beni kahrediyor… Yaşasaydın tanışma yıldönümümüzü asla es geçmezdin. Biliyorum o yüzden umudumu yitiriyorum yavaş yavaş… 16 Ağustos 17 Aralık 18 Nisan, 20 Ağustos, 20 Ekim artık nasıl geçecek bilmiyorum. Keşke gitmeden önceki son gün Bandırma dönüşü feribotta göğsünde uyuduğum gibi uyansam senin gözlerine baksam ve çok kötü bir rüya gördüm bana sarılır mısın, çok korktum diyebilsem ve bana sarılsan hiç ayrılmasak…” ifadelerini kullandı. Bu mesajın ardından ünlü ismin takipçileri de birçok mesaj gönderdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Nazlı Hamarat Yine Şok Etti
4.6 (91.61%) 205 vote[s]

  1. Ahmet KURNAZ

    Uzun zamandır kayıptı yenimi çıktı yine televizyonlara yine. Göremedik kendilerini. Reklam peşinde koşsun ancak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir