Nazlı Tolga Instagram

Nazlı Tolga Instagram Paylaşımı Çin’e Yerleşiyorum

Fox Tv’nin başarılı haber spikerlerinden biri olan Nazlı Tolga Instagram paylaşımı ile Çin’e yerleşmek istediğini belirtti. Ünlü spiker aynı kanalın yöneticilerinden biri ile evlenme kararı alması ile gündeme gelmişti. Aldığı karar sonrasında çalışan hayatına da son veren ünlü isim haber spikerliğine veda etmişti. Kısa bir vedanın ardından herkes ünlü ismin yeniden çalışacağını düşünse de aslında pek de öyle olmadı. Evlenince balayı için yurt dışına çıkan ikili burada kalma kararı aldı. Neredeyse dünyanın her yerini dolaşan eski spiker bu geziden sonra şok bir karar daha aldı. Aldığı karara göre Nazlı Tolga ve eşi Türkiye’ye dönmedi. Brezilya’ya yerleşen ikili böylece hatlarını yurt dışında sürdürmeye başladı.

Eşinin yabancı olmasından mı bilinmez ama bir türlü Türkiye’ye dönmeyen ünlü spiker son olarak yaptığı Instagram paylaşımı ile bir kez daha yerleşim yerlerini değiştireceğini açıkladı. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda Çin’e taşınacaklarını belirten isim bir de sürpriz yaptı. Instagram fenomeni Kim ile çektirdiği fotoğrafın altına  “Brezilya’da son 10 günümüz. Yazın Çin’e taşınıyoruz. Dünya küçük, Sao Paulo’da karşınıza Kim Kardashian çıkabiliyor. Selfie kraliçesiyle” yorumunu ekleyen ünlü isim böylece Kim Kardashian ile de fotoğraf çektirdiğini göstermiş oldu. Takipçileri ise ünlü spikerin bu paylaşımına beğeni mesajları göndermeye başladı. Kısa süre içerisinde Çin’e taşınacak olan ikilinin bundan sonraki kararları da merak ediliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Nazlı Tolga Instagram Paylaşımı Çin’e Yerleşiyorum
4.5 (89.57%) 345 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Reklam Linki Dönemi Başladı başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, instagram reklam ve Instagram Reklam Linki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Serkan Uçar Instagram Hesabından Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir