Netflix Dizi Film İndirme

Netflix Dizi Film İndirme

Netflix film indirme ve dizi indirme özelliği sayesinde artık nerede olursanız olun, Netflix dizilerine ya da filmlerine ulaşabileceksiniz. Film ya da dizi indirme işlemi son derece kolaydır. Çevrimiçi iken indirdiğiniz dizi – filmleri çevrimdışı olduktan sonra internetsiz bir şekilde izleyebileceksiniz. Peki, Netflix film indirme işlemi nasıl yapılmaktaıdr? Bizler Netflix film ve dizi indirme için merak edilenleri sizler için derliyoruz.

İndirmiş olduğunuz içerikler, sadece indirmiş olduğunuz cihazlarda kullanılabilmektedir. Bu sebeple indirme işlemi yaparken, cihazınızı doğru tercih etmeniz gerekmektedir. İçerik indirme özelliği olarak adlandırılan bu özelliğin bazı gereksinimleri bulunmaktadır. Bu gereksinimleri karşılayamadığınız sürece ne yazık ki Netflix dizi indirme işlemini gerçekleştiremezsiniz.

 • İnternet bağlantınızın olması gerekmektedir. Ancak internet sadece içeriklerin indirilmesi için geçerlidir. İndirdiğiniz içerikleri, internet bağlantısı olmadan çevrimdışı bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • İçerikleri indirmek istiyorsanız, Netflix hesabınızın olması gerekmektedir. Aktif olmayan Netflix hesapları ne yazık ki işlemlerinizi tamamlamanızdaki en önemli engelleyiciniz.
 • Telefon ya da tablet kullanacaksanız, İOS için 9.0’ın üzerinde Anroid için 4.4.2’in üzerinde bir sürümünüzün olması gerekmektedir. Sürümü düşük olan telefonlarda Netflix indirme işlemi yapılamayacaktır.

Netflix Film İndirme İşlemleri

Netflix dizilerini ve filmlerini indirmek istiyorsanız, size belirttiğimiz adımları izlemelisiniz. İndirmek istediğiniz içerikler için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Hangi içeriği indirmek istiyorsanız, o içeriğe giriş yapın.
 • Açıklama kısmı göreceksiniz. Bu sayfada “İndirme” şeklinde bir buton bulunmaktadır. Ok işaretli olan bu sembole tıklayın.
 • Bu işlem filmler için geçerlidir. Diziler için indirilmesine olanak verilen bütün dizilerin yanında bulunmaktadır.
 • İçeriğin indirmesini tamamladıktan sonra, “İndirilenler” kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Netflix bilgisayar indirme işlemini bu şekilde bilgisayar için de kullanabilirsiniz. Eğer indirme seçeneğini göremiyorsanız, endişelenmeyin. Netflix uygulamasındaki bütün içeriklerde indirme butonu bulunmamaktadır. Ya da indirmenize içerik vardır, ancak cihazınızın yukarıdaki özellikleri taşımıyordur. Bu sebeple cihazınızı iyi seçmeniz gerekmektedir. (Netflix Destek)

netflix film indirme

Netflix İçeriklerini İndirdikten Sonra Nasıl Silebilirim?

Eğer cihazınızda çok fazla yer kalmadıysa ya da yanlış cihaza içerik indirdiyseniz bunun için bölümleri silmek isteyebilirsiniz. Netflix bölüm indirme işleminden sonra, Netflix bölüm silme işlemini şu şekilde yapabilirsiniz:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: İçerik Pazarlaması Nedir?

 • Cihazınızdan içerik sileceksiniz, Netflix sayfasına giriş yapın.
 • Oturumunuzu açın.
 • Menü simgesine giriş yapın.
 • Burada karşınıza “Hesap” kısmı gelecektir.
 • Tıkladığınızda “İndirme Cihazlarını Yönet” demeniz gerekecek.
 • Son olarak hangi cihazdaki içeriği silmek istiyorsanız, o cihaza tıklayarak ”Cihazı Kaldır” seçeneğine tıklayın.

Eğer telefonunuzdan silme işlemi yapacaksanız, bunun için aynı uygulama sırasını izleyebilirsiniz. Görüldüğü gibi, Netflix uygulamasını uygun fiyatlarda kullanarak pek çok hizmeti bir arada alabilirsiniz. Dilerseniz hiçbir şekilde dizi ya da film indirmeden içerikleri orijinal sayfada seyredebilirsiniz. Eğer silmek istiyor ya da indirmek istiyorsanız, bu aşamaları izlemeniz yeterlidir.

Genel kategorisi yazılarımız ile sosyal ve güncel tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Netflix Ne Demek?

Netflix, internet üzerinden izleyicilere ulaşmayı hedefleyen; dizi ve film içerikleri üreten veya üretilmiş içeriği telif hakkı gözeterek paylaşam bir eğlence platformudur.

Netflix Abonelik Ücretli Midir?

Netflix platformuna üye olmak için belli üyelik paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerden istediğiniz birini seçip paket fiyatlarını ödeyerek aylık abonelik yapabilirsiniz.

Netflix Üyelik İçin Hangi Kartlar Kullanılabilir?

Netflix abonesi olmak için ücret ödemelisiniz. Ücret ödemelerinizi Kredi Kartı veya Banka Kartlarından gerçekleştirebilirsiniz. Ancak unutmayın, abonelikler aylıktır ve her ay boyucna aynı ücret kartınızdan çekilecektir.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir