Netflix Üyelik Ücretleri

Netflix Üyelik Ücretleri

Netflix üyelik ücretleri ne kadar? 1997 yılında kurulan ve online dizi izleme platformu olarak karşımıza çıkan Netflix uygulaması, günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Beğendiğiniz dizilerin ve sevdiğiniz programların çevrimiçi yayınlarını direkt olarak izleyebilirsiniz. Netflix uygulamasını kullanmak son derece kolay. Fiyatları açısından da son derece uygun. Netflix Türkiye için farklı paketler ve fiyatlar hazırladı. Sizler de bütçenize göre fiyatlara ya da paketlere göre tercihte bulunabilirsiniz.

Netflix Aboneliği Hakkında Merak Edilenler

Uzun zamandır ülkemizde de faaliyet gösteren ve pek çok kişi tarafından merak edilen Netflix hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz:

  • Netflix uygulamasını telefon, bilgisayar, tablet vb. cihazlardan izleyebilirsiniz. Dilerseniz Windows cihazlarında da anlık olarak dizileri takip edebilirsiniz.
  • Netflix dizilerini izlemek istiyorsanız, bitmeyen yani sınırsız bir internet kotanızın olması eterli olacaktır. Bu şeklinde internet sorunu olmadan uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Ancak sadece sınırsız internetinizin olması yeterli olmayacaktır. Çünkü internet hızınızın da belirli bir seviyede olması gerekmektedir.
  • Uygulamada tek bir paket bulunmamaktadır. Bunların dışında her bütçeye uygun olan paketlerde bulunmaktadır.
  • İzlediğiniz dizileri dilerseniz alt yazılı, dilerseniz de altyazısız yabancı olarak izleyebilirsiniz.

Netflix Paket Fiyatları

Netflix üyelik fiyatları da Netflix kullanıcıları tarafından çok merak edilmektedir. Netflix üyelik ücretleri şu şekildedir:

  • Temel Fiyat: 17.99 TL şeklindedir.
  • Standart Fiyat: 29.99 TL şeklindedir.
  • Özel Fiyat: 41,99 TL şeklindedir.

Temel fiyat olan Basic Paket olarak adlandırılmaktadır. Ancak bu uygulama ile sadece tek bir yayın izleyebilirsiniz. Standart çözünürlük olan uygulamanın ücreti de 17,99 TL olarak belirlenmektedir.

netflix ücretetleri

Standart fiyat olarak adlandırılan paket de Standart Paket olarak geçmektedir. Aynı anda 2 cihazdan bağlanarak uygulamayı kullanabilirsiniz. 720p çözünürlükle yayınlarınızı izleyebilirsiniz. Ücreti ise sadece 29.99 TL’dir.

Özel fiyat olarak adlandırılan paket Premium paket olarak kullanılmaktadır. Aynı anda tam 4 cihaza bağlantı kurabilirsiniz. Çözünürlüğü ise 1080 – 4K şeklindedir. Aylık olarak belirtilen Netflix fiyat sadece 41.99 TL

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: İçerik Pazarlaması Nedir?

Netflix ücret olarak size sunulan fiyatları cihaz sayısına göre bölerek arkadaşlarınızla beraber kullanabilirsiniz. Bölüştüğünüz fiyatlar sayesinde, Netflix’ten daha fazla yararlanabilirsiniz. (Netflix Destek)

Netflix Nedir?

Netflix hayatımızın en önemli platformları arasında yerini aldı. Aslında Amerika’da olan DD kiralama şirketinin adıdır, Netflix. 2016 yılında yayınlamış olduğu videolarla dünyaya yayılmaya başladı. Ülkemizde de faaliyet gösteren Netflix, artık son model televizyonlarda “Netflix Uygulaması” olarak karşımıza çıktı. Ülkemizde yayına başladığı anda tam 1 saatte 7000’den fazla kullanıcıya ulaştı. Bu da ülkemizde ne kadar popüler olduğunu bir kere daha ortaya koydu.

Eğer Netflix uygulamasını satın aldıysanız, ücretleri aylık ödemeniz gerekmektedir. Aylık ödemenizin sonuna geldiğinizde tam olarak 3 gün önceden size bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesaja göre eğer uygulamadan memnun kaldıysanız, üyeliğinizi yenileyebilirsiniz.

Genel kategorisi yazılarımız ile güncel tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Netflix Ücretsiz Abonelik Var Mı?

Netflix sistemine üye olmak için herhangi bir ücretsiz yöntem bulunmamaktadır. Eskiden var olan ücretsiz deneme sürümü artık aktif değildir. Kullanmak için aylık abone olmanız gerekmektedir.

Netflix Abone Paketleri Nelerdir?

Netflix abone paketleri, bir hesabı kaç kişinin kullanabileceğine dayanmaktadır. Paketler bu nedenle farklı fiyatlar gösterebilir. 1 kişilik paketler en uygun fiyatlı paketlerdir. Paketi kullanacak kişi sayısı arttıkça abonelik ücretide artacaktır.

Netflix Hesabımı Ortak Kullanabilir Miyim?

Netflix hesabınızı ortak bir şekilde kullanmanız elbette ki mümkündür. Bunun için yapmanız gereken ortak kullanılabilecek bir abonelik paketi satın almaktır. Abonelik paketleri ile ilgili detaylara blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Genel
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir