Neymar Instagram paylaşımıyla özür diledi

Neymar Instagram Paylaşımıyla Özür Diledi

Barcelona’nın en başarılı futbolcularından biri olarak gösterilen ve aynı zamanda dünyanın en futbolcuları listesinde de yer alan Neymar, elde ettiği bu ünle beraber gerek sosyal medyada gerekse de spor basının da en çok konuşulan futbolculardan biri olmayı da başarıyor. Genelde ortaya koyduğu futbolcu beğeni toplayan yıldız futbolcunun Copa America turnuvasında ise ortaya koyduğu performans büyük oranda eleştiri aldı. Brezilya milli takımında top koşturan başarılı ismin oyunu beğenilmeyince turnuva boyunca Neymar’a eleştiriler devam etti.

Bu eleştirilerin üzerinde bir de Brezilya, Peru milli takımına yenilip gruptan çıkamayınca taraftarlar takıma ve yıldız oyuncuya ağır eleştiriler gönderdi. Gelen tüm bu eleştirilerden sonra ise başarılı futbolcu Instagram üzerinden bir açıklama yaptı. Açıklamasında taraftara oldukça ağır ithamlarda bulunan Neymar hemen herkesi şok etti. Yaptığı paylaşımın büyük oranda tepki çekmesi üzerine ise yıldız futbolcu bir açıklama daha yayınladı. Yayınlandığı açıklamada bu kez özür dileyen başarılı isim Instagram paylaşımında “Kırdığım herkes için çok özür dilerim. Elimden gelen tek şey bu. Peru maçının hemen sonrasında elendiğimiz için büyük hayal kırıklığı yaşamıştım ve kızgınlığımı o sözlerle dile getirdim.” İfadelerine yer verdi. Fakat sonradan yaptığı bu paylaşım bile Neymar’ın tepkilerin hedefi olmasını engelleyemedi. Neymar’ın bu hareketi sonrasında takımında bir tepki alıp almayacağı da merak konusu oldu.

Neymar Instagram Paylaşımıyla Özür Diledi
4.4 (88.46%) 104 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Logo Değişiminin Önünü Kapadı başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram logo ve Instagram Logo değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Neymar Şimdide Başka Bir Güzelle Anıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir