Instagram ünlüler

Neymar Şimdide Başka Bir Güzelle Anıldı

Oynadığı futbol ve farklı tarzı ile dünyanın en yetenekli futbolcuları arasında gösterilen Neymar, hızlı futbolu ile olduğu kadar hızlı aşk yaşamı ile de gündemde kalmayı başarıyor. En son Brezilyalı sevgilisi ile kıskançlık yüzünden çıkan tartışma sonucu ayrılan Neymar, şimdilerde başka bir Brezilyalı güzelle anılmaya başladı. Ortaya atılan bu iddiaların çıkış noktası ise Instagram. İddialara göre kendi üleşinde bayan pop lakabı ile anılan ve Miss bumbum yarışmasının birincisi olan Indianara Carvalho Neymar hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Söz konusu paylaşımda güzel isim Barcelona forması yatağa serilmiş bir vaziyette selfie çektirdi. Çekilen bu selfie söz konusu durumu açıklamasa da paylaşıma eklenen mesaj iddiaların ortaya çıkmasına neden oldu. Indianara Carvalho söz konusu paylaşımda ünlü futbolcuyu göstererek bazı ifadeler kullandı. Söz konusu mesajda ise; “Brezilya’ya buruk bir kalple dönüyorum. Sen beni farklı biri gibi hissettiren ilk adamsın. Umarım burada veya başka bir yerde tekrar karşılaşırız” ifadelerini kullanan güzel yıldız gönlünü Neymar’a kaptırmış gibi. Henüz bir iddia ile sınırlı kalan ilişki hakkında Neymar cephesinden de bir açıklama gelmedi. Kısa süre önce bir araya geldiği öğrenilen ikilinin gerçekten arasında bir ilişki olup olmadığı ise kesin değil. Instagram paylaşımlarına bakılırsa büyük bir aşk başlayacak gibi gözüküyor. Henüz net bir açıklama yapılmazken sosyal medyada iddialar yayılmaya başladı.

Neymar Şimdide Başka Bir Güzelle Anıldı
4.3 (85.88%) 34 votes

Bir önceki yazımız olan Selma Ergeç Ve Meryem Uzerli’den Beklenmedik Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Meryem Uzerli, Meryem Uzerli Instagram ve Selma Ergeç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir