Instagram ünlüler

Nicki Minaj Instagram’da Yayınladığı Video İle Tepki Çekti

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Nasıl ki ülkemizde büyük bir coşku ile kutladığımız özel günler varsa yurt dışında birçok ülke kendi geleneklerine göre belli zamanlarda kutlamalar yapabiliyor. Dünya üzerinde en çok önem verilen özel geleneklerden biri ise cadılar bayramı. Özellikle Amerika için oldukça önemli olan bu gelenek birbirinden ilginç görüntülerinde ortaya çıkmasına neden oluyor. Aralarında ünlülerinde olduğu birçok kişi cadılar bayramı dolayısıyla özel tasarım kostümler kullanıyor. Haliyle bu dönemde dünyaca ünlü kişilerin ne gibi kostümler tercih ettiği de büyük merakla bekleniyor.

İşte bu isimlerden birisi de dünyaca ünlü şarkıcı Nicki Minaj oldu. Herkesin aksine bu sene peri kıyafeti giyerek iyiliği temsil eden bir kostüm seçen ünlü isim kostümü dışında yayınladığı video ile gündeme geldi. Zira başarılı şarkıcı Instagram hesabına yüklediği video da bir engelli ile dalga geçerken görüntüleniyor. Peri kıyafeti giyen isim önünde akülü sandalyede oturan bir engelliye elindeki çubukla vurarak kaldırmaya çalışıyor. Dalga geçmek için yapıldığı düşünülen videonun Instagram hesabında paylaşılması ise sosyal medyayı salladı. Ünlü isme ağır eleştiriler yapılmaya başlandı. Nicki Minaj ise konu hakkında yaptığı açıklamada videoda yer alan ismin arkadaşı olduğunu ve bunun için özür dilemeyeceğini dile getirdi. Bu açıklamadan sonrada tepkiler artarak devam etti.

Nicki Minaj Instagram’da Yayınladığı Video İle Tepki Çekti
4.5 (90.56%) 320 votes

Bir önceki yazımız olan Deniz Uğur Seçim Sonuçlarına Instagram’dan Cevap Verdi başlıklı makalemizde Deniz Uğur, Deniz Uğur Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Albüm Paylaşımları için Orijinal Hal Özelliği Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir