Instagram ünlüler

Nicki Minaj Instagram Hesabından Yayınladığı Olay Video

Dünya üzerinde en çok önem verilen özel geleneklerden birisi olan ise cadılar bayramı kutlamalarında Nicki Minaj Instagram hesabından paylaştığı video ile olay olmayı başardı. Özellikle Amerika için oldukça önemli olan bu gelenek birbirinden ilginç görüntülerinde ortaya çıkmasına neden oluyor. Aralarında ünlülerinde olduğu birçok kişi cadılar bayramı dolayısıyla özel tasarım kostümler kullanıyor. Haliyle bu dönemde dünyaca ünlü kişilerin ne gibi kostümler tercih ettiği de büyük merakla bekleniyor.

İşte bu isimlerden birisi de dünyaca ünlü şarkıcı Nicki Minaj oldu. Herkesin aksine bu sene peri kıyafeti giyerek iyiliği temsil eden bir kostüm seçen ünlü isim kostümü dışında yayınladığı video ile gündeme geldi. Zira başarılı şarkıcı Instagram hesabına yüklediği video da bir engelli ile dalga geçerken görüntüleniyor. Peri kıyafeti giyen isim önünde akülü sandalyede oturan bir engelliye elindeki çubukla vurarak kaldırmaya çalışıyor. Dalga geçmek için yapıldığı düşünülen videonun Instagram hesabında paylaşılması ise sosyal medyayı salladı. Ünlü isme ağır eleştiriler yapılmaya başlandı. Nicki Minaj ise konu hakkında yaptığı açıklamada videoda yer alan ismin arkadaşı olduğunu ve bunun için özür dilemeyeceğini dile getirdi. Bu açıklamadan sonrada tepkiler artarak devam etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/oto-yorum

Nicki Minaj Instagram Hesabından Yayınladığı Olay Video
4.5 (90.56%) 320 votes

Bir önceki yazımız olan Deniz Uğur Instagram Paylaşımı İle Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi başlıklı makalemizde Deniz Uğur, Deniz Uğur Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ünlülerden 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Mesajları
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir