Instagram ünlüler

Nihat Doğan Kara Listesini Açıkladı

Bir süre önce Mersin’de evine gitmek isterken bindiği otobüste vahşice katledilen Özgecan Aslan cinayeti ile sarsılmıştık. Cinayetin işlenmesi zanlıların ortaya çıkması derken sosyal medya ve basın üzerinden bu konu hakkında birçok kampanya düzenlenmişti. Düzenlenen kampanyalar ile Özgecan Aslan anılırken bu süreçte tatsız olaylarda yaşanmıştı. Bu bağlamda yaşanan tatsız olaylardan biride şarkıcı Nihat Doğan’ın yaptığı paylaşım olmuştu. Mini etek giyenlerin ve laik sistemin hedef olarak alındığı bu paylaşıma ise çığ gibi tepkiler büyümüştü.

Bu olay sonrasında Nihat Doğan Survıvor kadrosundan çıkarılmış ve daha birçok darbe yemişti. Bununla birlikte olayın üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen Nihat Doğan’a gelen tepkiler dinmek bilmiyor. En son arkadaşına yaşadığı olayları anlatan Nihat Doğan oturduğu siteden de kimse ile konuşmamaya başladığını dile getirdi. Yaşanan bu olayları Instagram paylaşımı ile de dile getiren Nihat Doğan, “Dünya düşmanım, Allah dostum olsun yeter” ifadelerini kullandı. Bununla birlikte Nihat Doğan’ın kendisine bu dönemlerde yüz çeviren arkadaşları içinde bir kara liste oluşturduğu ortaya çıktı. İlerleyen zamanlarda eler yaşanır bilinmez ama şimdilik Nihat Doğan’a büyük tepkiler olduğu ve bir süre daha bu tepkilerin devam edeceği kesin gibi. Ünlü isimin bu konu hakkında her hangi bir adım atıp atmayacağı ise merak konusu olmaya başladı.

Nihat Doğan Kara Listesini Açıkladı
4.5 (90.17%) 291 votes

Bir önceki yazımız olan Ve Sonunda Helin Avşar Ayrılığı Doğruladı başlıklı makalemizde Helin Avşar, Helin Avşar Ayrıldı ve Hülya Avşar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Beyonce Saldırıların Sorumlusu İlan Edildi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir