Instagram etkinlikleri

Nıssan Instagram Etkinliği

Geçtiğimiz günlerde yeni kasa Micra aracını satışa çıkaran araba devi Nıssan Instagram hesabından yeni etkinliği başlattığını duyurdu. Söz konusu etkinlik ise diğerlerine göre oldukça farklı. Zira bu kez Nıssan şehir hayatından bunalmış olan çalışanlara hem moral hem de eğlence vermeyi amaçlamış. Çalışmanın amacı ise oldukça açık yeni Mıcra’nın iddiaya göre sınıfının en iyi manevra özelliklerine sahip olmasının reklamını yapmak.

Bunun için dört ayrı iş kolu seçilmiş. Genellikle şehir hayatında çalışan ofis işleriyle uğraşan kişiler seçilmiş. Bu dört alanda çalışan kişilerin ise her birine özel yoga hocası verilmiş. Çalışmaya göre düzenli olarak her gün oluşturulan gruplar yoga ile esneme sınırlarını zorlayacak. Bu şekilde arabalarının manevra özelliğine dikkat çekmek isteyen Nıssan, çalışmalar sonucunda çektiği videoları ise Instagram hesaplarından paylaşacak. Özel oluşturulmuş Instagram sayfalarının dışında video paylaşım platformlarında da yer alacak olan etkinlik için katılımlarda yine bu alanlardan yapılacak. Bu alanlar üzerinden yapılan çalışmalar sonucunda ise her hafta yeni videoların paylaşılması bekleniyor. Çalışmaya şimdilik ilginin yoğun olduğun söylemek mümkün. Detaylar hakkında ise yazılı bir açıklama yapılacağı belirtiliyor. Instagram kampanyalarına bir yenisini ekleyen Nıssan’ın bu şekilde en başarılı reklamı yaptığını da söylemek lazım.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Nıssan Instagram Etkinliği
4.4 (88.68%) 311 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Profil Ayarlarına Dikkat başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram Profil ve Instagram Profil Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Zonguldak Alışveriş Merkezi Instagram Yarışması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir