Instagram ünlüler

Okan Karacan Baba Olduğunu Instagram Hesabından Duyurdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Oynadığı filmler ve sunduğu yarışma programları ile bir anda gündeme gelen Okan Karacan en son “Çılgın Dershane” serisi ile izleyicinin karşısına geçmişti. Bu süreçte evlenen ve mutlu bir yuva sahibi olan Okan Karacan baba olacağı haberini de almış ve büyük bir mutluluk yaşamıştı. Baba olacağını öğrendikten sonra hemen zayıflamak için harekete geçti. Ünlü isim sırf bebeği ile daha fazla zaman geçirmek için mide küçültme operasyonuna da girmişti. Ünlü isim bu kararı ile büyük destek almış ve hayranlarının destek mesajlarına teşekkür ederek cevap vermişti.

Hızla zayıflamaya başlayan Okan Karacan’ın sonunda beklediği haber geldi. Eşinin hastaneye yatırılmasının ardından Okan Karacan’ın dün baba olduüunu öğrendik. Bebeğini ilk defa kucağına alan ünlü isim babalık heyecanını da Instagram hesabından paylaştı. Bebeği ve eşinin bulunduğu bir fotoğrafı paylaşan Okan Karacan paylaşımına “Eşim, ben ve biricik oğlumuz Alican gayet sağlıklı ve mutluyuz . Bizi yalnız bırakmayan aile büyüklerimize , akrabalarımıza , dostlarımıza , basın mensubu arkadaşlarımıza ve sevenlerime sonsuz teşekkürler … Allah’ım bana bu duyguyu yaşattı tarifi yok bin şükür çok şükür olmayan herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah.” Notunu da ekledi. Bu paylaşımın ardından ise ünlü ismin hesabına tebrik mesajları yağmaya başladı. Bu paylaşımı ile bebeğinin de sağlıklı olduğunu belirtmiş olan Okan Karacan, hızla zayıflamaya da devam edecek gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Okan Karacan Baba Olduğunu Instagram Hesabından Duyurdu
4.4 (88.72%) 133 votes

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminin Detaylarını Paylaşmaya Devam Ediyor başlıklı makalemizde Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Instagram ve Cem Yılmaz Yeni Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Sevindiren Açıklama
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir