Oktay Kaynarca veda mesajı

Oktay Kaynarca Instagram Üzerinden Yaptığı Paylaşımla Veda Mesajı Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Daha önce Kurtlar Vadisi isimli dizide ortaya koyduğu karakterle büyük beğeni toplamış olan Oktay Kaynarca, kısa süre içerisinde dizide elde ettiği ün ile daha sonra birçok projede yer almıştı. Dönemin aranan isimlerinden biri haline gelen ünlü oyuncu son olarak ise “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” isimli diziyle ekranlara geri dönüş yapmıştı. Hem dizide canlandırdığı karakter hem de ortaya koyduğu performans ile bir kez daha büyük oranda beğeni toplayan ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarına gösterilen ilgi de bir hayli arttı.

Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarına duyulan ilgi bir hayli artış gösterilen ünlü oyuncunun son yaptığı Instagram paylaşımı ise takipçileri bir hayli üzdü. Zira ünlü oyuncunun son paylaşımında kullandığı ifadeler ayrılık mesajı olarak algılandı. Dizinin sezon finalinde vurulan ve yeni sezona devam edip etmeyeceği bilinmeyen ünlü oyuncunun paylaşımında da set ekibinin fotoğrafını kullanarak “Emeği geçen bütün yol arkadaşlarımın emeklerine yüreklerine sağlık, her dakikasında çok keyif aldığım bir yolculuktu…..” ifadelerine yer vermesi, ünlü oyuncu acaba veda mı etti sorularını da akla getirdi. Konu hakkında başka bir açıklama yapmayan Oktay Kaynarca,  bu yönde gelen soruları da yanıtsız bıraktı. Oyuncunun dizideki akıbetinin ne olacağı ise merak konusu.

Oktay Kaynarca Instagram Üzerinden Yaptığı Paylaşımla Veda Mesajı Verdi
4.4 (88.52%) 324 votes

Bir önceki yazımız olan Neymar Instagram Paylaşımıyla Özür Diledi başlıklı makalemizde Instagram futbolcuları, Neymar ve Neymar Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Hyperlapse Android İçin Yenilendi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir