Instagram ünlüler

Öykü Gürman Instagram Paylaşımıyla Şaşırttı

Bir süre kadar önce uzun süreli birlikteliklerini nikâh masasına taşıyan Yavuz Bingöl Öykü Gürman Instagram platformanunda haklarında ilginç iddialar ortaya atılmaya başlandı. Daha önce Öykü Gürman’ın kardeşinin düğüne katılmaması çok konuşulmuş ve aile arasında bir dargınlık olduğu ileri sürülmüştü. Bu kez ise yeni evli çift Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman arasında bir gerginliğin olduğu iddia edildi. Henüz 29 günlük evli çiftin hakkında çıkan bu iddia Öykü Gürman’ın yaptığı Instagram paylaşımıyla da adeta desteklenmiş oldu. Zira ünlü isim vermemiş olsa da Instagram paylaşımıyla kafaları karıştırmayı başardı.
Söz konusu paylaşımda ünlü isim direk olarak kendi resmini paylaştı. Asıl ilginç olan ise paylaşımına eklediği not oldu. Zira ünlü isim paylaşımına “Senin cahilliğin rahat etsin diye kendimi sansürleyemeyeceğim.” İfadelerini ekledi. Aralarından kıskançlık krizi nedeniyle tartışma çıktığı konuşulan çiftin bu paylaşımdan sonra ne karar alacağı ise merak konusu oldu. Zira ünlü şarkıcı henüz bu açıklamasıyla ne ima etmeye çalıştığını da söylemedi. Yavuz Bingöl cephesinden de konu hakkında hiçbir açıklama gelmedi. İddiaların şuana kadar yalanlanmamış olması bir nebze olsun kafaları karıştırmaya başladı. Yakın zamanda ünlü çiftin açıklama yapması da bekleniyor. En azından takipçilerin iki ünlü isme de gönderdiği mesajlar bu yönde.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/5-yildiz-degerlendirme

Öykü Gürman Instagram Paylaşımıyla Şaşırttı
4.5 (90.51%) 453 votes

Bir önceki yazımız olan Müjde Ar Instagram Şoku Yaşadı başlıklı makalemizde Instagram sahte hesaplar, Instagram ünlüler ve Müjde Ar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’dan Sonra Messenger İçin de Hikayeler Güncellemesi Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir