Instagram ünlüler

Ozan Yanar Beşiktaş Forma Hediyesi

Birçok ülkede seçim dönemi gelmeye başladı. Bununla beraber bazı ülkelerde çoktan seçimler sonuçlandı bile. Finlandiya da bu ülkelerden biri. Geçtiğimiz günlerde seçime giden ülkede seçim sonuçları ise beklendiği gibi oldu. Geçen dönemde başta olan merkez parti seçimleri kazanırken bu kez oy oranı biraz düştü. Bununla beraber ülkemiz açısından da önem taşıyan birkaç gelişme yaşandı. Özellikle Yeşiller partisi adı ile seçimlere giren partiden milletvekili olmayı başaran Türk asıllı Ozan Yanar medyada geniş yer buldu. Meclise girmeye hak kazanan isim mutluğunu Instagram paylaşımları ile dile getirirken bu sırada ülkemize de mesaj göndermeyi ihmal etmedi. Futbola hayran olan Ozan Yanar bu mesajlarında Beşiktaş’a olan ilgisini de dile getirdi.

Söz konusu paylaşımları gören Beşiktaş yetkilileri ise hem seçim sonrası bir tebrik olarak hem de taraftarları olduğu için Ozan Yanar’a kendi isminin bulunduğu bir forma gönderdi. Söz konusu forma için Instagram üzerinden açıklama yapan kulüp “Beşiktaşlı siyasetçi Ozan Yanar’ın Finlandiya’da parlamentoya seçilmesi kulübümüzü memnun etmiştir. Yeşil Parti’den milletvekili seçilen Ozan Yanar  bu başarısı nedeniyle tebrik eder ve görevinde başarılar dileriz. Yanar’a kulubümüzün tebrik mesajının yanı sıra gururla taşıması için formamız da ulaştırılmıştır.” İfadelerini kullandı. Bu ifadelerden sonra ise Ozan Yanar kendi resmi hesabı üzerinden forma ile bir fotoğraf çektirerek Beşiktaş’a teşekkür mesajı yayınladı. Taraftardan da destek alan ünlü siyasetçi yakın zamanda ülkemize gelip kulübü ziyaret etmek istediğini de belirtti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Ozan Yanar Beşiktaş Forma Hediyesi
4.5 (90.33%) 397 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Artık Instagram Verilerini De Kullanmaya Başladı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook verileri ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Deniz Akkaya Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir