Instagram ünlüler

Özcan Deniz Başrolünü Instagram’dan Buldu

Sosyal medya kullanımı hayatın hemen her alanına etki etmeye başladı. Sadece sosyal medya üzerinden paylaşım yapmak değil bunun dışında sosyal medya haberleşme aracı olarak da kullanılmaya başlandı. Tabi bunun dışında son dönemde sosyal medya üzerinden tanınan ve sosyal medya ile ünlü hale gelen isimleri de görmeye başladık. Bir hayli artış gösteren ve sürekli haberleri yapılan bu durumun son örneği ise ünlü isim Özcan Deniz’den geldi. Son dönemde yaptığı albümlerden çok sinema sektörüne yönelen ünlü isim Özcan Deniz artık daha çok yönetmenliği ile gündeme gelmeye başlamıştı.

Ardı ardına birçok film çeken ve filmlerinde de başarıyı yakalayan ünlü isim son filmi için ise sosyal medyadan yararlandı. Zira ünlü isim son filminin başrol oyuncusunu Instagram hesabından bulduğunu ve yaptığı paylaşımlarla keşfettiğini açıkladı. Yeni filmi için Afra Saraçoğlu’nu Instagram’dan bulan ünlü isim başrol oyuncusuna da yine sosyal medya hesabı üzerinden ulaştığını da açıkladı. Son filmde başrol oyuncusu olarak yer alacak olan Afra Saraçoğlu konu hakkında bir açıklama yapmazken Özcan Deniz’in sosyal medya keşfi son dönemde sosyal medyanın ne derece büyük bir etkiye sahip olduğunu d bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Özcan Deniz Başrolünü Instagram’dan Buldu
4.5 (90.17%) 230 votes

Bir önceki yazımız olan Messi Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram futbolcular, Messi ve Messi Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Özcan Deniz Son Paylaşımı İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir