Özcan Deniz Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı

Özcan Deniz Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı

instagram takipçi satın al instatakipci

Dizilerin televizyonlara hakim geldiği son günlerde çıkan hemen hemen her dizi televizyonda büyük gündem oluşturmaya başladı. Bununla beraber kaliteli yapımların da sayılarının azalması her geçen gün yeni dizilerin yayınlamasına rağmen birçok dizinin de yayın hayatının kısa sürmesine neden oluyor. Öyle ki daha ilk bölümünün ardından kaldırılan birçok dizi ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Böyle bir dönemde yaptıkları dizi ile ekrana sıkı bir giriş yapan Özcan Deniz ve Hatice Şendil ise ortaya koydukları performans ile büyük beğeni kazanıyor.

“Kaderimin yazıldığı gün” adı ile yayınlanan dizinin en çok konuşulan isimlerden biri olan ünlü oyuncu Özcan Deniz ise son yaptığı Instagram paylaşımı ile hem rol arkadaşlarını hem de takipçilerini şaşırttı. Söz konusu paylaşımda damatlıklarla gözlere çarpan Özcan Deniz’e aynı dizide ki başrol rol arkadaşı Hatice Şendil ise gelinlikle eşlik etti. Güzel bir düğün pozu veren ikili dizinin ilerleyen bölümlerinde seyircileri bir düğünün beklediğinin sinyallerini de verdi. Bununla beraber ünlü oyuncu devam eden paylaşımlarında dizide ki kadın set arkadaşları ile birlikte de resimler çektirerek Instagram hesabından paylaştı. Böylece dizi ile ilgili birçok detayı da ortaya koyan Özcan Deniz takipçilerinden de büyük beğeni aldı. Bununla beraber söz konusu düğün sahnesinde neler yaşanacağı da şimdiden merak edilmeye başladı. Bu konu hakkında Özcan Deniz daha detaylı bir bilgi vermedi.

Sosyal medya kullanımı hayatın hemen her alanına etki etmeye başladı. Sadece sosyal medya üzerinden paylaşım yapmak değil bunun dışında sosyal medya haberleşme aracı olarak da kullanılmaya başlandı. Tabi bunun dışında son dönemde sosyal medya üzerinden tanınan ve sosyal medya ile ünlü hale gelen isimleri de görmeye başladık. Bir hayli artış gösteren ve sürekli haberleri yapılan bu durumun son örneği ise ünlü isim Özcan Deniz’den geldi. Son dönemde yaptığı albümlerden çok sinema sektörüne yönelen ünlü isim Özcan Deniz artık daha çok yönetmenliği ile gündeme gelmeye başlamıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Tekrar Görme Nasıl Yapılır 2019

Özcan Deniz Instagram Paylaşımı Büyük İlgi Gördü

Ardı ardına birçok film çeken ve filmlerinde de başarıyı yakalayan ünlü isim son filmi için ise sosyal medyadan yararlandı. Zira ünlü isim son filminin başrol oyuncusunu Instagram hesabından bulduğunu ve yaptığı paylaşımlarla keşfettiğini açıkladı. Yeni filmi için Afra Saraçoğlu’nu Instagram’dan bulan ünlü isim başrol oyuncusuna da yine sosyal medya hesabı üzerinden ulaştığını da açıkladı. Son filmde başrol oyuncusu olarak yer alacak olan Afra Saraçoğlu konu hakkında bir açıklama yapmazken Özcan Deniz’in sosyal medya keşfi son dönemde sosyal medyanın ne derece büyük bir etkiye sahip olduğunu d bir kez daha ortaya koymuş oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Oynadığı filmlerde büyük başarı elde eden Özcan Deniz artık oynadığı filmler kadar çektiği filmleriyle de konuşulmaya başlandı. Yönetmen koltuğuna oturan ve birçok başarılı yapıma imza atan ünlü isim yeni filmiyle de sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Meryem Uzerli ile birlikte oynayacakları söylenen ama ardından karşılıklı olarak sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeyi bırakan ünlü isimler bu haberi böylece asılsız kılmıştı. Meryem Uzerli’dn sonra rolü kimin alacağı merak konusu olurken Özcan Deniz’in son yaptığı Instagram paylaşımı gerçeği ortaya koydu. Ünlü isim son paylaşımında filmde yer alan ve çekimlerde oldukça büyük performans gösteren oyuncu Hande Doğandemir’e teşekkür etti.

Ünlü oyuncuya söz konusu paylaşımda “Bu dünya güzeli kız çok yoruldu. 2 ay durmadan çalıştı ve ortaya muhteşem bir iş çıkarttı. Yılların dansçısı gibi tango yaptı, Hilary Swank gibi boks yaptı, çatılardan uçtu, aşkla baktı, aşk için ağladı ve en önemlisi en az yönetmeni kadar en az benim kadar filmi sahiplendi ve Şükrü Özyıldız ile muhteşem bir partner oldular. Filmimizin çekimleri bitti. Biz de dün gece küçük bir kutlamayla bunu kutladık. Ellerine sağlık… “ ifadelerini kullanarak başarılı oyuncuya teşekkür eden Özcan Deniz böylece filmin çekimlerinin de son bulduğunu belirtti. Söz konusu paylaşıma Hande Doğandemir de aynı fotoğrafla yaptığı Instagram paylaşımıyla karşılık verdi. Ünlü oyuncu mesaja “harika bir ekiple çalıştım en önemlisi de bana inandınız.. desteğiniz, inancınız ve her şey için sonsuz teşekkürler” notunu düşerek yanıt verdi.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Özcan Deniz Instagram Paylaşımı İle Şaşırttı
4.4 (88.99%) 207 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir