Instagram ünlüler

Özcan Deniz Son Paylaşımı İle Şaşırttı

Dizilerin televizyonlara hakim geldiği son günlerde çıkan hemen hemen her dizi televizyonda büyük gündem oluşturmaya başladı. Bununla beraber kaliteli yapımların da sayılarının azalması her geçen gün yeni dizilerin yayınlamasına rağmen birçok dizinin de yayın hayatının kısa sürmesine neden oluyor. Öyle ki daha ilk bölümünün ardından kaldırılan birçok dizi ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Böyle bir dönemde yaptıkları dizi ile ekrana sıkı bir giriş yapan Özcan Deniz ve Hatice Şendil ise ortaya koydukları performans ile büyük beğeni kazanıyor.

“Kaderimin yazıldığı gün” adı ile yayınlanan dizinin en çok konuşulan isimlerden biri olan ünlü oyuncu Özcan Deniz ise son yaptığı Instagram paylaşımı ile hem rol arkadaşlarını hem de takipçilerini şaşırttı. Söz konusu paylaşımda damatlıklarla gözlere çarpan Özcan Deniz’e aynı dizide ki başrol rol arkadaşı Hatice Şendil ise gelinlikle eşlik etti. Güzel bir düğün pozu veren ikili dizinin ilerleyen bölümlerinde seyircileri bir düğünün beklediğinin sinyallerini de verdi. Bununla beraber ünlü oyuncu devam eden paylaşımlarında dizide ki kadın set arkadaşları ile birlikte de resimler çektirerek Instagram hesabından paylaştı. Böylece dizi ile ilgili birçok detayı da ortaya koyan Özcan Deniz takipçilerinden de büyük beğeni aldı. Bununla beraber söz konusu düğün sahnesinde neler yaşanacağı da şimdiden merak edilmeye başladı. Bu konu hakkında Özcan Deniz daha detaylı bir bilgi vermedi.

Özcan Deniz Son Paylaşımı İle Şaşırttı
4.4 (88.99%) 207 votes

Bir önceki yazımız olan Çinli Kız Yaptırdığı Estetikle Sosyal Medyada Fenomen Oldu başlıklı makalemizde Estetik çılgınlığı, Instagram fenomenleri ve Lee Hee Danae hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Tuğba Özay Sosyal Medyadan Yaptığı Yardım Çağrısı İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir