Instagram ünlüler

Özcan Deniz’den Hande Doğandemir’e Teşekkür

Oynadığı filmlerde büyük başarı elde eden Özcan Deniz artık oynadığı filmler kadar çektiği filmleriyle de konuşulmaya başlandı. Yönetmen koltuğuna oturan ve birçok başarılı yapıma imza atan ünlü isim yeni filmiyle de sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce Meryem Uzerli ile birlikte oynayacakları söylenen ama ardından karşılıklı olarak sosyal medya üzerinden birbirlerini takip etmeyi bırakan ünlü isimler bu haberi böylece asılsız kılmıştı. Meryem Uzerli’dn sonra rolü kimin alacağı merak konusu olurken Özcan Deniz’in son yaptığı Instagram paylaşımı gerçeği ortaya koydu. Ünlü isim son paylaşımında filmde yer alan ve çekimlerde oldukça büyük performans gösteren oyuncu Hande Doğandemir’e teşekkür etti.

Ünlü oyuncuya söz konusu paylaşımda “Bu dünya güzeli kız çok yoruldu. 2 ay durmadan çalıştı ve ortaya muhteşem bir iş çıkarttı. Yılların dansçısı gibi tango yaptı, Hilary Swank gibi boks yaptı, çatılardan uçtu, aşkla baktı, aşk için ağladı ve en önemlisi en az yönetmeni kadar en az benim kadar filmi sahiplendi ve Şükrü Özyıldız ile muhteşem bir partner oldular. Filmimizin çekimleri bitti. Biz de dün gece küçük bir kutlamayla bunu kutladık. Ellerine sağlık… “ ifadelerini kullanarak başarılı oyuncuya teşekkür eden Özcan Deniz böylece filmin çekimlerinin de son bulduğunu belirtti. Söz konusu paylaşıma Hande Doğandemir de aynı fotoğrafla yaptığı Instagram paylaşımıyla karşılık verdi. Ünlü oyuncu mesaja “harika bir ekiple çalıştım en önemlisi de bana inandınız.. desteğiniz, inancınız ve her şey için sonsuz teşekkürler” notunu düşerek yanıt verdi.

Özcan Deniz’den Hande Doğandemir’e Teşekkür
4.4 (88.44%) 90 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yineleme Hatası Ve Çözümü başlıklı makalemizde Instagram hataları, Instagram kullanımı ve Instagram Yineleme Hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Derya Ve Ferhan Şensoy Kardeşlerden Derya Baykal’a Doğum Günü Sürprizi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir