Özge Ulusoy Instagram Hesabı Adresi 2019

Özge Ulusoy Instagram Hesabı Adresi 2019

instagram takipçi satın al instatakipci

Özge Ulusoy Instagram

Bir süredir Hacı Sabancı ile birlikte olan ünlü isim Özge Ulusoy sevgilisiyle beraber bayram tatiline çıktı. Ünlü isimlerin bayram için tatil tercihleri ise yurt dışı oldu. Tatilde Singapur’u tercih eden ünlü çift buradan Instagram paylaşımları yapmaya devam etti. Ünlü çiftin Instagram paylaşımlarında ki bir detay ise oldukça dikkat çekti. Zira Özge Ulusoy tüm paylaşımlarında maskeyle yer aldı. Ardı ardına iki kere maskeyle paylaşımlar yapan ünlü isim gelen sorular üzerine bu konuda bir açıklama yaptı.

Yaptığı açıklamada yine Instagram üzerinden “Endonezya’daki orman yangınları havada solunum yolları için çok tehlikeli partikülleri Singapur’a kadar taşımış. Adına haze diyoruz ve tabii maskesiz çıkmıyoruz” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece merak edilen konu hakkında ki nedeni ortaya koymuş oldu. Bu derece hava kirliliği varken Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı’nın Singapur’u tatil için seçmesi ise merak konusu oldu. Bu konuda gelen sorulara cevap vermeyen ünlü manken kısa süre sonra geri dönüş yapacaklarını da belirtti. Singapur’da ki kirlilik için ise çalışmaların yapıldığı ve Karbon salınımının azaltılması amaçlandığı da biliniyor. Fakat bu konuda henüz net bir girişimin olmadığını da söylemek mümkün. Zira bölge insanları genelde maskeyle görebiliyorsunuz. Hatta rahatsızlıkları olan kişiler oksijen desteğiyle dolaşıyor.

Yaşadıkları ilişki ile adlarından oldukça söz ettirmeyi başaran iki ünlü isim Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı kısa süre önce ayrıldıklarını dile getirmişti. Bu andan itibaren ikili hakkında sürekli olarak dedikodular ortaya atılmaya başlanmıştı. Son dönemde iyice artan dedikodulara ise ilk ağız Özge Ulusoy’dan cevap geldi. Kısa süre önce ayrıldıklarını doğrulayan Ulusoy, ardından şaşırtan bir Instagram paylaşımına imza attı.

Hacı Sabancı’nın selfie paylaştığı mekânda aynı saatlerde fotoğrafını paylaşan ünlü manken birlikte oldukları mesajını verdi. Takipçileri tarafından oldukça olumlu mesajlar alan Ulusoy henüz net bir mesaj da yayınlamadı. Ama yapılan paylaşımlarından öyle anlaşılıyor ki ikili bir kere daha ilişkilerini denemeye kara verdiler. Durum hakkında Hacı Sabancı cephesinden de bir açıklama yapılmadı. İlerleyen zamanlarda bir açıklama yapılır mı bilinmez.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Özge Ulusoy Instagram Hesabı Adresi 2019
4.5 (89.63%) 457 vote[s]

  1. ayca

    Özgü Ulusoy şu ülkede senden daha itici bi kadın yok ya hiç tanımadığım halde o kadar irite oldum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir