Instagram ünlüler

Özge Ulusoy Instagram Hesabı Adresi 2018

Özge Ulusoy Instagram

Bir süredir Hacı Sabancı ile birlikte olan ünlü isim Özge Ulusoy sevgilisiyle beraber bayram tatiline çıktı. Ünlü isimlerin bayram için tatil tercihleri ise yurt dışı oldu. Tatilde Singapur’u tercih eden ünlü çift buradan Instagram paylaşımları yapmaya devam etti. Ünlü çiftin Instagram paylaşımlarında ki bir detay ise oldukça dikkat çekti. Zira Özge Ulusoy tüm paylaşımlarında maskeyle yer aldı. Ardı ardına iki kere maskeyle paylaşımlar yapan ünlü isim gelen sorular üzerine bu konuda bir açıklama yaptı.

Yaptığı açıklamada yine Instagram üzerinden “Endonezya’daki orman yangınları havada solunum yolları için çok tehlikeli partikülleri Singapur’a kadar taşımış. Adına haze diyoruz ve tabii maskesiz çıkmıyoruz” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece merak edilen konu hakkında ki nedeni ortaya koymuş oldu. Bu derece hava kirliliği varken Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı’nın Singapur’u tatil için seçmesi ise merak konusu oldu. Bu konuda gelen sorulara cevap vermeyen ünlü manken kısa süre sonra geri dönüş yapacaklarını da belirtti. Singapur’da ki kirlilik için ise çalışmaların yapıldığı ve Karbon salınımının azaltılması amaçlandığı da biliniyor. Fakat bu konuda henüz net bir girişimin olmadığını da söylemek mümkün. Zira bölge insanları genelde maskeyle görebiliyorsunuz. Hatta rahatsızlıkları olan kişiler oksijen desteğiyle dolaşıyor.

Yaşadıkları ilişki ile adlarından oldukça söz ettirmeyi başaran iki ünlü isim Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı kısa süre önce ayrıldıklarını dile getirmişti. Bu andan itibaren ikili hakkında sürekli olarak dedikodular ortaya atılmaya başlanmıştı. Son dönemde iyice artan dedikodulara ise ilk ağız Özge Ulusoy’dan cevap geldi. Kısa süre önce ayrıldıklarını doğrulayan Ulusoy, ardından şaşırtan bir Instagram paylaşımına imza attı.

Hacı Sabancı’nın selfie paylaştığı mekânda aynı saatlerde fotoğrafını paylaşan ünlü manken birlikte oldukları mesajını verdi. Takipçileri tarafından oldukça olumlu mesajlar alan Ulusoy henüz net bir mesaj da yayınlamadı. Ama yapılan paylaşımlarından öyle anlaşılıyor ki ikili bir kere daha ilişkilerini denemeye kara verdiler. Durum hakkında Hacı Sabancı cephesinden de bir açıklama yapılmadı. İlerleyen zamanlarda bir açıklama yapılır mı bilinmez.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Dani Alves Instagram’dan İspanyol Basınını Bombaladı
Özge Ulusoy Instagram Hesabı Adresi 2018
4.5 (89.63%) 457 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook’ta Yaşanan Çökme Instagram’ı Etkiledi Mi? başlıklı makalemizde Facebook, Facebook ve Instagram çöktü ve Facebook’ta Yaşanan Çökme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir