Instagram ünlü isimler

Özge Ulusoy Instagram üzerinden İtiraf Etti

Yaşadıkları ilişki ile adlarından oldukça söz ettirmeyi başaran iki ünlü isim Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı kısa süre önce ayrıldıklarını dile getirmişti. Bu andan itibaren ikili hakkında sürekli olarak dedikodular ortaya atılmaya başlanmıştı. Son dönemde iyice artan dedikodulara ise ilk ağız Özge Ulusoy’dan cevap geldi. Kısa süre önce ayrıldıklarını doğrulayan Ulusoy, ardından şaşırtan bir Instagram paylaşımına imza attı.

Hacı Sabancı’nın selfie paylaştığı mekânda aynı saatlerde fotoğrafını paylaşan ünlü manken birlikte oldukları mesajını verdi. Takipçileri tarafından oldukça olumlu mesajlar alan Ulusoy henüz net bir mesaj da yayınlamadı. Ama yapılan paylaşımlarından öyle anlaşılıyor ki ikili bir kere daha ilişkilerini denemeye kara verdiler. Durum hakkında Hacı Sabancı cephesinden de bir açıklama yapılmadı. İlerleyen zamanlarda bir açıklama yapılır mı bilinmez.

Özge Ulusoy Instagram üzerinden İtiraf Etti
4.5 (90.04%) 494 votes

Bir önceki yazımız olan Gizem Karaca Kamera Arkası Görüntüleri İle Büyük Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Gizem Karaca, Gizem Karaca Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir