Instagram ünlüler

Özge Ulusoy’dan Maskeli Instagram Paylaşımı

Bir süredir Hacı Sabancı ile birlikte olan ünlü isim Özge Ulusoy sevgilisiyle beraber bayram tatiline çıktı. Ünlü isimlerin bayram için tatil tercihleri ise yurt dışı oldu. Tatilde Singapur’u tercih eden ünlü çift buradan Instagram paylaşımları yapmaya devam etti. Ünlü çiftin Instagram paylaşımlarında ki bir detay ise oldukça dikkat çekti. Zira Özge Ulusoy tüm paylaşımlarında maskeyle yer aldı. Ardı ardına iki kere maskeyle paylaşımlar yapan ünlü isim gelen sorular üzerine bu konuda bir açıklama yaptı.

Yaptığı açıklamada yine Instagram üzerinden “Endonezya’daki orman yangınları havada solunum yolları için çok tehlikeli partikülleri Singapur’a kadar taşımış. Adına haze diyoruz ve tabii maskesiz çıkmıyoruz” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece merak edilen konu hakkında ki nedeni ortaya koymuş oldu. Bu derece hava kirliliği varken Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı’nın Singapur’u tatil için seçmesi ise merak konusu oldu. Bu konuda gelen sorulara cevap vermeyen ünlü manken kısa süre sonra geri dönüş yapacaklarını da belirtti. Singapur’da ki kirlilik için ise çalışmaların yapıldığı ve Karbon salınımının azaltılması amaçlandığı da biliniyor. Fakat bu konuda henüz net bir girişimin olmadığını da söylemek mümkün. Zira bölge insanları genelde maskeyle görebiliyorsunuz. Hatta rahatsızlıkları olan kişiler oksijen desteğiyle dolaşıyor.

Özge Ulusoy’dan Maskeli Instagram Paylaşımı
4.5 (89.63%) 457 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook’ta Yaşanan Çökme Instagram’ı Etkiledi Mi? başlıklı makalemizde Facebook, Facebook ve Instagram çöktü ve Facebook’ta Yaşanan Çökme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir