Özgecan İçin Paylaşımlar Yaptı  Kadın Cinayetini Kurbanı Oldu

Özgecan İçin Paylaşımlar Yaptı Kadın Cinayetini Kurbanı Oldu

Türkiye’yi derinden sarsan Özgecan olayı hakkında sosyal medya üzerinden kadın erkek birçok kişi tepki paylaşımları yapmış ve yaşanan olayları kınamıştı. Bu şekilde bir paylaşım yapan Deniz Aktaş da bu isimlerden biri olmuştu. Özgecan’ın resmini Instagram üzerinden paylaşan isim;  ’Kadını aşağılayarak hedef gösteren mide bulandırıcı zihniyet ve katilleri aklayarak vahşeti teşvik eden sözde adalet sistemleri her gün yeni bir kadın cinayetini çağırıyor. Özgecan bu kokuşmuş vahşi düzenin kurbanı. Canilere de bu düzene de lanet olsun. Değiştirmek boynumuzun borcu olsun’ ifadelerinin yer aldığı mesajı da kendi hesabına ekledi.

Fakat ne yazık ki benzer bir kadın cinayeti Deniz Aktaş’ın başına geldi. Beraber yaşadığı sevgilisi ile gece saatlerinde tartışan isim komşuların polis çağırması ile yardım çığlıkları atmaya başladı. Polisin tüm çabalarına rağmen katil sevgili ise geri adım atmadı ve Deniz Aktaş’ı 2 kurşunla vurarak öldürdü. Olayın ardından kapıyı açarak teslim olan katil tutuklandı. Bu olay kadın cinayetlerine bir yenisinin eklenmesine de neden oldu. Deniz Aktaş’tan geriye ise Özgecan için yaptığı bu Instagram paylaşımı kaldı. Bu konu hakkında birçok isimde haberi duyar duymaz Deniz Aktaş’ın hesaplarına mesajlar göndermeye başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Mersin – Tarsus arasında sefer yapan yolcu minibüsünde hunharca katledilen Özgecan Aslan için tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Gerek sosyal medyada gerekse de siyaset gündeminde ana konu olan vahşetin detayları ortaya çıkmaya başladıkça her geçen gün tepkilerde artış göstermeye devam ediyor. Özellikle bu konuda sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ise büyük dikkat çekmeyi başardı. Yapılan bu kampanyalara ise şimdi bir yenisi daha eklendi. Özellikle ünlüler arasında bir anda popülerleşen bu kampanyaya göre ise birçok ünlü isim siyah giyerek tepkilerini dile getirdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiği İçin Kapatılmıştır Çözüm

Özgecan Arslan İçin Siyah Giyinmiş Paylaşımlar

Siyah elbiseler giyerek tepkilerini tüm ülkeye göstermek isteyen ünlüler arasında mega star Tarkan’da yer aldı. Durumdan oldukça rahatsızlık duyduğunu dile getiren ünlü isim siyahlar giyinerek çektiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Tarkan gibi birçok ünlü de bugün Instagram üzerinden Özgecan Aslan için siyahlar giyinmiş paylaşımlar yapmaya devam etti. Ünlü isimlere destek veren birçok takipçide bu kampanyaya destek vermek amacıyla aynı tarz paylaşımlara devam etti. Kısa süre içerisinde çığ gibi büyüyen bu kampanya ile biraz daha konuya ilgi çekmek istediklerini belirten ünlü isimlere destek her geçen dakikada artış göstermeye devam ediyor. Bu sırada katillerinde adliye önünde verdikleri sorguları ortaya çıkmaya da başladı. Bu sorgularla beraber tepkilerin daha da büyümesi bekleniyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.5
201

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir