Özgecan

Özgecan İçin Paylaşımlar Yaptı Oda Kadın Cinayetinin Kurbanı Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Türkiye’yi derinden sarsan Özgecan olayı hakkında sosyal medya üzerinden kadın erkek birçok kişi tepki paylaşımları yapmış ve yaşanan olayları kınamıştı. Bu şekilde bir paylaşım yapan Deniz Aktaş da bu isimlerden biri olmuştu. Özgecan’ın resmini Instagram üzerinden paylaşan isim;  ’Kadını aşağılayarak hedef gösteren mide bulandırıcı zihniyet ve katilleri aklayarak vahşeti teşvik eden sözde adalet sistemleri her gün yeni bir kadın cinayetini çağırıyor. Özgecan bu kokuşmuş vahşi düzenin kurbanı. Canilere de bu düzene de lanet olsun. Değiştirmek boynumuzun borcu olsun’ ifadelerinin yer aldığı mesajı da kendi hesabına ekledi.

Fakat ne yazık ki benzer bir kadın cinayeti Deniz Aktaş’ın başına geldi. Beraber yaşadığı sevgilisi ile gece saatlerinde tartışan isim komşuların polis çağırması ile yardım çığlıkları atmaya başladı. Polisin tüm çabalarına rağmen katil sevgili ise geri adım atmadı ve Deniz Aktaş’ı 2 kurşunla vurarak öldürdü. Olayın ardından kapıyı açarak teslim olan katil tutuklandı. Bu olay kadın cinayetlerine bir yenisinin eklenmesine de neden oldu. Deniz Aktaş’tan geriye ise Özgecan için yaptığı bu Instagram paylaşımı kaldı. Bu konu hakkında birçok isimde haberi duyar duymaz Deniz Aktaş’ın hesaplarına mesajlar göndermeye başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Özgecan İçin Paylaşımlar Yaptı Oda Kadın Cinayetinin Kurbanı Oldu
4.5 (90.05%) 201 votes

Bir önceki yazımız olan Nihat Doğan Kara Listesini Açıkladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Nihat Doğan ve Nihat Doğan Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bir Yıl Önce Hayatını Kaybeden Sertaç Boztepe İçin Duygusal Paylaşım
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir