Instagram ünlüler

Özgecan Aslan İçin Siyah Giyme Kampanyası

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Mersin – Tarsus arasında sefer yapan yolcu minibüsünde hunharca katledilen Özgecan Aslan için tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Gerek sosyal medyada gerekse de siyaset gündeminde ana konu olan vahşetin detayları ortaya çıkmaya başladıkça her geçen gün tepkilerde artış göstermeye devam ediyor. Özellikle bu konuda sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ise büyük dikkat çekmeyi başardı. Yapılan bu kampanyalara ise şimdi bir yenisi daha eklendi. Özellikle ünlüler arasında bir anda popülerleşen bu kampanyaya göre ise birçok ünlü isim siyah giyerek tepkilerini dile getirdi.

Özgecan Arslan İçin Siyah Giyinmiş Paylaşımlar

Siyah elbiseler giyerek tepkilerini tüm ülkeye göstermek isteyen ünlüler arasında mega star Tarkan’da yer aldı. Durumdan oldukça rahatsızlık duyduğunu dile getiren ünlü isim siyahlar giyinerek çektiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Tarkan gibi birçok ünlü de bugün Instagram üzerinden Özgecan Aslan için siyahlar giyinmiş paylaşımlar yapmaya devam etti. Ünlü isimlere destek veren birçok takipçide bu kampanyaya destek vermek amacıyla aynı tarz paylaşımlara devam etti. Kısa süre içerisinde çığ gibi büyüyen bu kampanya ile biraz daha konuya ilgi çekmek istediklerini belirten ünlü isimlere destek her geçen dakikada artış göstermeye devam ediyor. Bu sırada katillerinde adliye önünde verdikleri sorguları ortaya çıkmaya da başladı. Bu sorgularla beraber tepkilerin daha da büyümesi bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Özgecan Aslan İçin Siyah Giyme Kampanyası
4.4 (87.06%) 34 votes

Bir önceki yazımız olan Tolga Zengin Instagram Hesabından Vahşete Tepki Gösterdi başlıklı makalemizde Özgecan, Tolga Zengin ve Tolga Zengin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Galatasaray Sponsorluk Anlaşması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir