Instagram ünlüler

Özgü Namal Bebeği İle İlk Fotoğrafını Paylaştı

Son günlerde ünlüler bir bir anne olmaya başladı. Pelin Karahan, Ece Erken derken şimdide anne olan ünlüler kervanına Özgü Namal katıldı. Sevgilisinden hamile kalan ve bebeğinin geçtiğimiz günlerde dünyaya getiren ünlü isim doğumundan çok doğum şekli ile gündeme gelmişti. Hastaneye yetişemeyen ve evde doğum yapmak zorunda kalan isme doktoru ve birde görevli yardım etmiş ve doğum da şuana kadar pek de duyulmadık bir yöntem kullanılmıştı. Söz konusu yöntem ise hipnoz yöntemi olarak tanıtılmış ve ünlü isim böylece bir kez daha gündeme gelmişti.

Instagram hesabı üzerinden de hipnoz ile doğum yaptığını belirten isme bu yönde birçok mesaj gönderilmiş ve merak edilen sorular bir bir sorulmuştu. Tüm bunlardan sonra ise sonunda Özgü Namal bebeği ile beraber çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaya başladı. İlk olarak bebeğinin emzirdikten sonraki halini paylaşan Özgü Namal’ın paylaştığı bu fotoğraf ise büyük beğeni topladı. Oldukça çok beğenilen paylaşım hakkında ünlü isme birçok mesaj gönderilirken Özgü Namal’ın bebeğinin yüzünü de resimlerde göstermesi gözlerden kaçmadı. Zira birçok ünlü nazar değmesin gerekçesi ile bebeklerinin yüzlerini paylaşmamış ve bu yönde de eleştiri almıştı.

Özgü Namal Bebeği İle İlk Fotoğrafını Paylaştı
4.5 (89.93%) 284 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni Kurallarını Belirledi başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram kuralları ve Instagram yeni yönergeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir