Özgü Namal Instagram Hesabı Adresi 2019

Özgü Namal Instagram Hesabı Adresi 2019

instagram takipçi satın al instatakipci

Son günlerde ünlüler bir bir anne olmaya başladı. Pelin Karahan, Ece Erken derken şimdide anne olan ünlüler kervanına Özgü Namal Instagram katıldı. Sevgilisinden hamile kalan ve bebeğinin geçtiğimiz günlerde dünyaya getiren ünlü isim doğumundan çok doğum şekli ile gündeme gelmişti. Hastaneye yetişemeyen ve evde doğum yapmak zorunda kalan isme doktoru ve birde görevli yardım etmiş ve doğum da şuana kadar pek de duyulmadık bir yöntem kullanılmıştı. Söz konusu yöntem ise hipnoz yöntemi olarak tanıtılmış ve ünlü isim böylece bir kez daha gündeme gelmişti.

Instagram hesabı üzerinden de hipnoz ile doğum yaptığını belirten isme bu yönde birçok mesaj gönderilmiş ve merak edilen sorular bir bir sorulmuştu. Tüm bunlardan sonra ise sonunda Özgü Namal bebeği ile beraber çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaya başladı. İlk olarak bebeğinin emzirdikten sonraki halini paylaşan Özgü Namal’ın paylaştığı bu fotoğraf ise büyük beğeni topladı. Oldukça çok beğenilen paylaşım hakkında ünlü isme birçok mesaj gönderilirken Özgü Namal’ın bebeğinin yüzünü de resimlerde göstermesi gözlerden kaçmadı. Zira birçok ünlü nazar değmesin gerekçesi ile bebeklerinin yüzlerini paylaşmamış ve bu yönde de eleştiri almıştı.

Bu sezon “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasına jüri olmasıyla gündeme gelen başarılı oyuncu Özgü Namal yarışmayla beraber ekranlara geri dönmüştü. Uzun süredir ekranlarda gözükmeyen ünlü isim yarışma sırasında aldığı kararlar sayesinde de birçok kez basının gündeminde yer almayı başarmıştı. Ünlü ismin bunlarla beraber yarışma boyunca konuşulmasına neden olan bir olay daha vardı. Söz konusu olaya göre Özgü Namal’ın hamile olduğu ve bu yüzden de birkaç kez jüri koltuğunu arkadaşlarına bıraktığı öne sürülmüştü.

Özgü Namal Instagram Hesabı Paylaşımı

Sevgilisinden hamile kaldığı yönünde ki açıklamalara ise Özgü Namal hiçbir açıklama yapmamıştı. Kısa süre sonra ünlü isim hakkında ortaya atılan bu iddiaların ise doğru olduğu ortaya çıktı. Bir süre hamile olarak yarışmaya devam eden Özgü Namal daha sonra yarışmaya Survıvor arası verilmesiyle birlikte doğum yapmış ve evinde gerçekleştirdiği doğum hakkında Instagram paylaşımları yapmıştı. Oğluyla beraber çok fazla gözükmeyen ve gözlerden uzak yaşamı seçen Özgü Namal ise sevgilisi ve oğluyla Kilyos’a gitti. Sosyal medya kullanımını da çok sık yapmayan ünlü oyuncu Kilyos’tan oğlu Nefes ile ilgili ilk paylaşımını yaptı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Nefes ile çekilmiş olan fotoğrafını hesabına yükleyen isim büyük beğeni kazandı. Bununla beraber Nefes’in ne kadar kısa bir süre içerisinde ne kadar büyüdüğü ise gözlerden kaçmadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/coklu-video

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Özgü Namal Instagram Hesabı Adresi 2019
4.5 (89.93%) 284 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir