Instagram ünlüler

Pamela Anderson Instagram’ı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir zamanların en ünlü yıldızlarından biri olan Pamela Anderson ilerleyen yaşına rağmen hala fiziği ile büyülemeye devam ediyor. Birçok cesur pozu ile gündemde kalmayı başaran ve ilerleyen yaşına rağmen hala fiziğini koruyan ünlü isim son paylaşımıyla da bir kez daha büyüledi. Bu kez paylaşımında oldukça cesur olduğunu gösteren Pamela Anderson, Instagram’ı da sallamayı başardı. Ünlü ismin söz konusu Instagram paylaşımı birçok kuralı da ortadan kaldırmaya yetti.

Zira ünlü isim bu kez tamamen çıplak çekilmiş bir pozunu hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşımın nedeni ise Pamela Anderson’ın uzun süredir uğraştığı hastalığından kurtulması oldu. İlk eşinden kaptığı Hepatit C hastalığı için ilk günden beri tedavi gören ünlü isim bu uzun tedavi süresi boyunca hastalıktan oldukça rahatsız olduğunu röportajlarında sık sık dile getirmişti. Uzun bir tedavi sürecinin ardından hastalığı atlanmayı sonunda başaran ünlü isim söz konusu çıplak paylaşımıyla minik bir kutlama yaptı. 200 bine yakın takipçinin bulunduğu Instagram hesabında bir anda yapılan paylaşım gündem oldu. Birçok yerde paylaşılan cesur pozu eleştiren kullanıcılar da olmadı değil. Hatta çıplaklığı andıran resimlere bile müdahale etmek zorunda olduklarını açıklayan Instagram’ın konu hakkında nasıl bir tutum izleyeceği de merak konusu oldu. Daha önce bu tarz yapılmış birçok paylaşımın kaldırılması Instagram’ın henüz paylaşımı kaldırmaması durumunda eleştirilmesine neden oldu.

Pamela Anderson Instagram’ı Salladı
4.3 (86.36%) 44 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Yeni Rekorlara İmza Atmaya Başladı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook gelirleri ve Facebook Yeni Rekor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinem Kobal’ın Anneannesi Hayatını Kaybetti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir