Parma FC küme Düştü

Parma Küme Düşürüldü Sosyal Medya Yıkıldı

İtalyan futbolu son günlerde oldukça zor zamanlar yaşıyor. Önce Milan tarafından yapılan açıklamalar ve Milan takım otobüsünün satılması sonra ise Parma takımının iflas açıklaması ile birlikte İtalyan futbolu da en zor dönemini yaşamaya başladı. Milan’ın başına gelen olumsuzluklar daha etkisini yitirmeden şimdi ise Parma takımı aynı sıkıntıları yaşamaya başladı. Hatta Parma bir adım daha öteye giderek iflasını açıkladı. Mali krizin bir süredir üstesinden gelemeyen Parma iflasını açıklaması ile birlikte bir şok daha yaşadı.
İtalya futbol federasyonu iflasın açıklanması ile birlikte Parma’yı küme düşürme kararı aldı. Bir dönem Avrupa’da fırtına gibi esen köklü takım böylece küme düşürülmüş oldu. Parma’nın küme düşürülmesi ise sosyal medyanın konusunu oluşturdu. Sadece İtalyan kullanıcılar değil tüm dünya üzerinde Parma kulübünü bile kullanıcılar karara tepki gösterdi. Aldıkları mesaj ile bir darbe daha yiyen takım oyuncularına ise özellikle taraftarları Instagram paylaşımları ile destek verdi. Kısa süre önce mali kriz nedeniyle sembolik bir ücret karşılığı satılan Parma kulübünün yetkilileri haberi duyunca ise şok yaşadı. Özellikle takımın direktörü habere en büyük üzüntüyü duyan isim oldu. Hatta direktörün kalp krizi geçirdiği belirtildi. Alınan kararla bundan sonra sezon içi her maçı hükmen mağlup olarak kapatacak olan takımın nasıl bir yola başvuracağı ise merak konusu.

Parma Küme Düşürüldü Sosyal Medya Yıkıldı
4.5 (89.3%) 71 votes

Bir önceki yazımız olan Penaltı Takım Arkadaşlarını Birbirine Düşürdü başlıklı makalemizde Balotelli, Balotelli Instagram ve Liverpool penaltı kavgası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter'da Trend Topic Nasıl Olunur?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir