Pelin Karahan Instagram Hesabı Adresi 2019

Pelin Karahan Instagram Hesabı Adresi 2019

instagram takipçi satın al instatakipci

Kavak Yelleri dizisi ile bir andan ünlenen genç ve güzel oyuncu Pelin Karahan Instagram hesabı resimlerinden mutlu bir evlilik sürdürdüğünü görmekteyiz. Evliliğini mutlu bir şekilde sürdüren güzel oyuncudan birde çocuk haberi geldi. Haber geldiği andan itibaren büyük bir merakla herkes Pelin Karahan’ın çocuğunu merak etmeye başladı. En son doğuma çok kısa bir süre kala bebeğine hoş geldin partisi yapması ile gündeme gelen güzel oyuncu sonunda bebeğine kavuştu. Kısa süre önce doğum yapan Pelin Karahan’ın bir kız evladı oldu. Doğum yapması ile birlikte ise genç oyuncunun arkadaşları da hastaneye akın etti. Bir anda haberi alan Merve Boloğur da hemen hastaneye koştu.

Bebeğin babası ile selfie çektirerek Instagram hesabından mutlu haberi herkes ile paylaşan Merve Boloğur büyük beğeni toplamayı da başardı. Bebeğin babası Bedri Güntay ile selfie çektiren ünlü oyuncu Instagram’da bu paylaşımına birde mesaj ekledi. Söz konusu mesajda “Yılın babası. Gözler doldu. Çok mutlu olun” ifadelerine yer veren güzel oyuncuya mesajlar yağmaya başladı. Haberi alan takipçilerde güzel oyuncuyu tebrik etmekten kaçınmadı. Pelin Karahan ise henüz ilk çocuğunu yeni doğurmuşken ikincisinin hazırlıklarına başladığını duyurdu. İkincisinin de erkek olmasını istediğini belirten Pelin Karahan’ın mutluluğu da gözlerinden okunuyordu.

Pelin Karahan Instagram Hesabı Değişti mi ?

“Kavak Yelleri”, “Muhteşem Yüzyıl” derken birçok dizi de ortaya koyduğu başarılı performans ile oyunculuğu en beğenilen ünlülerden biri olan Pelin Karahan, bir süredir ekranlardan uzak yaşamaya başladı. Ünlü ismin ekranlardan uzak kalmasının nedeni ise evliliği oldu. Evlendikten kısa bir süre sonra da hamile kalan başarılı isim bu süre içerisinde ekranlara veda etti. Bebeğini kucağına aldıktan sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü isim son paylaşımında ise bebeğinin ilk doğum günü için duygularını dile getirdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Paylaşımında eşi ve oğlu ile çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü isim ayrıca “Biz böyle gülüyorsak senin sayende… Gözlerimizin içi parlıyorsa senin sayende… Kalbimiz kocamansa ve orada hep mutluluk varsa senin sayende… Aile olabildiysek senin sayende canım oğlum. İyi ki doğdun, iyi ki bizim oldun” ifadelerine yer verdi. Söz konusu paylaşıma birçok takipçisi mesaj gönderirken ünlü oyuncu hakkında hayranlarını sevindiren bir haber daha geldi. Zira ünlü oyuncu artık yeni dönemde “Yeter” adı altında ekranlara gelecek olan yeni bir dizi projesinde yer alacağını da duyurdu. Dizinin ne zaman yayın hayatın başlayacağı ise merak konusu. Zira uzun bir aradan sonra Pelin Karahan tekrar bir dizi projesinde yer alacak.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Bir süre önce mutlu bir yuva kuran ünlü oyuncu Pelin Karahan evlendikten kısa bir süre sonra ise hamile kalmış ve ilk defa annelik heyecanını yaşamıştı. Bebeğini kucağına alan Pelin Karahan bu süreçten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye başladı. Uzunca bir süre bebeği ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü isim son yaptığı paylaşımla da takipçilerini duygulandırdı. Söz konusu paylaşımda Pelin Karahan eşinin babası yani kayınpederinin babalar gününü kutladı.

30 yıllık bir baba özlemi olduğunu dile getiren ünlü isim söz konusu paylaşımında kayınpederi ile çekilmiş fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak “Eyüp Güntay… Kendisi kayınpederim ama ben onu babam olarak görüyorum. Onu tanıdığımdan beri hiç yalnız bırakmadı beni.. Kendi kızından ayırmadı sağ olsun! Ben de 30 yıldır ilk defa babalar günü kutluyorum.. Hayat ne tuhaf… Hiç bilmediğiniz duygular yıllar sonra sizi buluyor ve kalbinizin köşesine yerleşiyor… Allah onları başımızdan eksik etmesin. Bunca yıldır bana babalık yapan canım annemi de ellerinden öperim. Varlığınla duruşunla bizi aile yaptın… Bir dediğimizi iki etmedin… Hem dost oldun hem eş… Yeri geldi bana baba oldun… Sardın sarmaladın… Yeri geldi oğluma can oldun hayat verdin… Evimizin direği gözümüzün bebeği… Canım eşim.. İlk babalar günün kutlu olsun.” İfadelerini kullandı. Eşinin de ilk babalar gününü böylece kutlamış olan başarılı oyuncu takipçilerinden de büyük oranda beğeni aldı.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Pelin Karahan Instagram Hesabı Adresi 2019
4.5 (89.64%) 224 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir