Instagram ünlüler

Pelin Karahan’dan Duygulandıran Bir Instagram Paylaşımı Geldi

Bir süre önce mutlu bir yuva kuran ünlü oyuncu Pelin Karahan evlendikten kısa bir süre sonra ise hamile kalmış ve ilk defa annelik heyecanını yaşamıştı. Bebeğini kucağına alan Pelin Karahan bu süreçten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye başladı. Uzunca bir süre bebeği ile ilgili paylaşımlar yapan ünlü isim son yaptığı paylaşımla da takipçilerini duygulandırdı. Söz konusu paylaşımda Pelin Karahan eşinin babası yani kayınpederinin babalar gününü kutladı.
30 yıllık bir baba özlemi olduğunu dile getiren ünlü isim söz konusu paylaşımında kayınpederi ile çekilmiş fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak “Eyüp Güntay… Kendisi kayınpederim ama ben onu babam olarak görüyorum. Onu tanıdığımdan beri hiç yalnız bırakmadı beni.. Kendi kızından ayırmadı sağ olsun! Ben de 30 yıldır ilk defa babalar günü kutluyorum.. Hayat ne tuhaf… Hiç bilmediğiniz duygular yıllar sonra sizi buluyor ve kalbinizin köşesine yerleşiyor… Allah onları başımızdan eksik etmesin. Bunca yıldır bana babalık yapan canım annemi de ellerinden öperim. Varlığınla duruşunla bizi aile yaptın… Bir dediğimizi iki etmedin… Hem dost oldun hem eş… Yeri geldi bana baba oldun… Sardın sarmaladın… Yeri geldi oğluma can oldun hayat verdin… Evimizin direği gözümüzün bebeği… Canım eşim.. İlk babalar günün kutlu olsun.” İfadelerini kullandı. Eşinin de ilk babalar gününü böylece kutlamış olan başarılı oyuncu takipçilerinden de büyük oranda beğeni aldı.

Pelin Karahan’dan Duygulandıran Bir Instagram Paylaşımı Geldi
4.5 (89.88%) 164 votes

Bir önceki yazımız olan Ebru Cündübeyoğlu’ndan Babalar Günü Paylaşımı başlıklı makalemizde Ebru Cündübeyoğlu, Ebru Cündübeyoğlu Instagram ve Ebru Cündübeyoğlu'ndan babalar günü paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nurgül Yeşilçay’a Paylaşımını Sildiren Tepki
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir